BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


2 metai kaip viena diena…

Sunku net pačiai patikėti, kad namuke jau du metus gyvenam… sutikom jau trejas kalėdas… pirmaisiais metais dar viską tvarkėm, o pernai jau viduj nebekrapštėm nieko, nes viskas kaip ir padaryta :) na neskaitant vis dar nesančių plintusų mažuosiuose kambariuose :) pernai sausio pradžioj pagaliau pas mane nusprendė atvažiuot draugės iš senųjų vietų :) tai buvo labai geras spyris pabaigt visas nedadielkes :) darbavausi išsijuosus… duris dažyt pabaigiau paskutinį vakarą… čia kalbu apie pagrindinę erdvę, nes kitur jau viskas buvo padaryta… o svetainėj tai dar metus gyvenom su rudom molinėm sienom :) jos buvo paruoštos dažymui, bet niekaip negalėjau susigyventi su jų ne tokia kaip norėjau faktūra… taigi praejus metam, įkvėpiau ir pertinkavau visas svetainės sienas :) norėjau tikrojo molinio namo faktūros… molis, smėlis ir smulkinti šiaudai :)  viskas ant sienos užnešta rankutėm :) dar ir dabar su vyru kaifuojam nuo tų sienu :) atrodo faktūra maždaug taip: taigi sienos baigtos… reik derintis vidaus duris… turėjom po blatų gavę baltas mdf’ines duris, bet kai pamačiau šitas medinukes, tai sužavėjo tas raižinukas, kad nusprendėm pirkt jas…  nebrangios jos buvo… už 7 sumokėjom apie 2t litų :) taigi buvo jos įstatytos, tik be stiklu ir niekuo nedengtos… su visokiais aliejais ieškojimai užtruko… niekaip neradau tinkamo spalvos… poroj kambarių vidinėj pusėj jos nudažytos baltai, pas dičkį tamsiai… bet į svetainę norėjos kažko neutralaus… nešiojaus baltas tas duris ir žiūrėjau kai jos negražu… na žodžiu galutiniu variantu esu patenkinta.. iš 5 skardinių apiejaus vis tiek radau tinkamą :) galutinį variantą turim tokį: plytinėj sienoj:

baltoje sienoje:

stiklus pjovė vyras iš senų metamų stiklų, o aš klijavau plėvelę iš senukų :)))

rankenas pirkau dar seniai seniai.. tikriausiai nei sienų dar nebuvo.. bet pamačiau jas vietiniam sendaikčių turguj… žalvarinės!!! žinoma pakeitusios ir spalvą ir tikrai daug mačiusios, bet man jos pasaka :) ir už visas sumokėjau ar apie 50-60lt :)) už visas!!!!

plintusai dažnai tampa opiu reikalu :))) senąjam bute juos sudėjom tik tada kai jau nusprendėm butą parduot… name irgi sudėjom praėjus gal metam po remonto, o čia jie atsirado pakankamai greit :)  kaip dabar pati į nuotrauką žiūriu tai dar prieš pabaigiant duris :))))

čia ir židinuko apdaila matosi :) paprasta, minimalistinė, bet man miela :)

kai jau daugiau mažiau gatava viskas buvo- atėjo metas užuolaidom… daug kam jų nereikia, bet man tai jos būtinos… tieeeek jaukumo įneša. važiavom su anyta į kelionę po Lietuvą, nes reikėjo ir jai ir man…. galų gale Kaune išsirinkau dvejas… žiūrėjau žiūrėjau ir išsirinkau vienas… grįžus pridėjau prie  langų ir apsiblioviau… dabar prisiminus juokas iš savęs ima.. bet tada išpuolė savaitgalis ir visko buvo… ir verkiau, ir nervavausi… na kur kišt man dabar tuos 20m audinio… nusprendėm surizikuot ir važiuot atgal.. gal priims :) kaip tik pirmadienį buvo vaikų kalėdinė šventė, tai mes iš pačio ryto atgal į Kauną ir mūsų laimei priėmė jas atgal :) išgelbėjo kad buvo pirkatas visas likutis ir nekirptas… iškart nusipirkau tas kitas iš kurių rinkausi :) grįžom tiesiai į vaikų šventę… o anyta tik traukė per dantį, kaip aš vyrą taip greit išsirinkau, jei jau užuolaidas tiek renkuos… na bet kas man.. svarbu likau patenkinta kaip slyva :)

taigi užuolaidos… elementarios senoviškos :)

valgomasis:

virtuvėj pasisiuvau austrijetes :) ryte pasikeli ir įsileidi saulutę, o vakare nusileidus gerokai smagiau :)

dar vienas galvos skausmelis buvo šviestuvai.. kabantys turėjo būti trys…  svetainėj, virš valgomojo stalo ir virtuvėj virš salos… atrodo paprasta, bet neįsivaizdavau ko noriu, kas tiktų ar patiktų… keletą važiantų buvau nusižiūrėjus, bet kaina nedžiugino visiška, juolab kad tiesiog neįsivaizdavau kaip tai atrodys namuose… pagaliau pas mus esančioje naudotų baldų parduotuvėj užmačiau du vienodos stilistikos žalvarinius šviestuvus.. na bent jau du.. virtuvėj gali ir kažkas kitas kabėt :) parsivežiau… nei rėkt nei bėgt… na visiškai ne į temą… nuvežiau atgal… šalia kabojo vienas baisiai baisiai purvinas krištolinis šviestuvas… parduotuvės savininkei pasibėdavojau kai norėčiau tokių pas save, tik gaila kad pas mane kaime tokie netinka… o ji nulėkė į sandėlį ir atnešė dar vieną tik didesnį krištolinė sietyną… sako vežkis pasižiūrėk… aš dar spardžiaus kad pas mane jie tokiam name visai ne į temą :) na įkalbėjo… parsivežėm… aaaaaaa, kaip čia buvęs…. nuvažiavau atgal ir klausiu ką daryt toliau, nes jis vienas o man bent jau dviejų reik.. ji rodo man į tą purviną.. sako imk šitą.. nusiplausi ir bus kaip anas :) nenorėjau tikėt, bet pamėgint galima… na ir ką… tą mažiuką šveičiau su dantų šepetėliu.. matyt kabojo virš kažkokio rūkomojo stalo.. nes vaje vaje kas ten darės… su išrinkimu, plovimu ir surinkimu užtrukau lygiai 8 val, bet jis tapo kaip naujas… didžiojo žadėjau neplaut, bet kai anas nusiplovė tai didysis pasirodė purvinas… tai didelį ploviau 6val :) dar baisiai nemėgstu tų ale žvakių ant tokių šviestuvų, tai pasikeitėm cokolius i mažiukus ir per puse sutrumpinom tas “žvakes”. vargo daug buvo bet argi ne gražuoliai? :)

virtuvėj tada pasiėmiau labiausiai į temą tokį.. labai jau nebrangus buvo tai pagalvojau kad tegu kabo, kol rasiu tinkamesnį :) o tinkamesnį radau visai atsitiktinai vėlgi tam pačiam mūsų turguj… brangesnis nei galiu sau leist, bet kaip jis man patiko… pradžioj didokas pasirodė, bet kai akys priprato, tai viskas ok… jį pastebi visi :)))

na daugiau mažiau tiek :) iki pilnos laimės man čia tetrūksta  indaujos prie valgomojo stalo… dar projektuodama namą, aš tą kampą dariau būtent indaujai.. ir nežinau kas man susišvietė padaryti toj sienoj jungiklius, kurie iki minimumo susiaurino indaujos paiešką.. žinau kad būna tokių išmatavimų, bet vieną kartą pagailėjau pinigų, o daugiau neberandu.. na bet kažkada vis tiek užmatysiu :)

na ir keletas kalėdinių prisiminimų :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarų – 4

Labai patinka skaityti :) aciu uz pasidalinima tiek nuotraukomis, tiek procesu. Norisi vis dar!:)

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Aida | 2016-01-31 22:52

Labai puikūs šviestuvai! tokie ne vieną tūkstantį kainuoja, jums pasisekė, smagu :)

Asta | 2016-02-11 14:29

Labai ačiū už jūsų Blog’ą. Labai smagu jį kaskart skaityti. Jūsų namas ir kaip jį įsirengėte tiesiog pasakiškas. Labai gražu ir jauku. Sėkmės! :)

Milda | 2016-06-22 20:51

Jusu irengtas interjeras atrodo kaip is pasakos. Dziugu kai abi puses sustaria del vienodo interjero, nes daznai buna kas vienas is poros nori sendinto interjero pobudzio namu, o kitas priesingai siekia kuo daugiau funkcionalumo ir naujoviu interjere.

rekuperacinė vėdinimo sistema | 2018-05-09 09:24

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)