BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Baigiamieji išorės darbai

Ir kas sakė, kad šiaudinis namas yra pigus??? Vien stogas auksinis :) ką ten stogas…. stogas stogu, o va visi pakalimai lietvamzdziai ir kitos smulkmenos antra tiek…. taigi beliko susukti tik vejalentes, o jų reikia kuklių 100kv, plius dar ūkiniui kokių 50kv. lietvamzdzių namui suėjo apie 60m, apie 40m ūkiniui…. ne be reikalo sako, kad keturšlaitis stogas pats brangiausias… nu bet man taaaaaip gražu :)
dar lauke liko nutinkuoti pamatą, susukti lenteles ant vakarinės sienos, sudėti kryžiukus ant balkono ir terasos, ir…. viskas :) reikia dar tinko paskutinio sluoksnio, bet tik dėl savęs…. o kadangi poroj vietų noriu papuošt tas lygias sienas šiokiais tokiais ornamentais, tai šiemet tam laiko tikrai nebus….
terasos pakelt šiemet irgi tkriausiai nespėsim…. bet čia jau ne pats butiniausias reikalas, tai irgi gali būti kad teks palaukti iki pavasario…. na žiūrėsim :)
va kaip keičiasi namukas:

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarų – 9

Visai netyčia užsidūriau ,,ant” jūsų blog’o ir ,,, skaičiau kaip romaną neatsitraukdama :). Yra toks J.Baltušio romanas ,,Sakmė apie Juzą”, tai jūs man lyg kokie mitiniai Juzos - viską mokat, savo rankom tuščioj vietoj visą pasaulį sukūrėt:). Net gėda pasidarė, kad tiek nedaug (o tiksliau - beveik nieko) apie statybinius reikalus nutuokiu :). Sveikatos jums,saulės ir šilumos jūsų pastogei.

Nijolė | 2013-07-04 12:34

Na tikrai simpatiškas namukas gavosi. Šaunuoliai :)
Kažkada svarsčiau šiaudinį namuką statyt, daug visokios medžiagos persiskaičiau. Buvau nutaręs, kad jei statyčiau, tai molio sluoksnį dar papildomai nutinkuočiau kalkinių tinku, tada praktiškai nebebijo drėgmės namas, nebeskilinėja, o “kvėpavimo” savybės išlieka tokios pačios. Ir dar labai graži balta spalva gaunas, kuo daugiau laiko praeina tuo baltesnis tinkas pasidaro. Va šiaudinis namelis Japonijoj taip nutinkuotas
http://glassford.com.au/main/wp-content/uploads/2011/03/japan.jpg
Bet jau dabar nebestatysiu, jau gyvenu paprastam mūrinuke :)

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘376016302 which is not a hashcash value.

Andrius | 2013-07-04 12:42

Kaip smagu, kad kazkas skaito šitas mano rašliavas, o jei dar tai įtraukia tai išvis smagu :) ačiū už palinkėjimus :)

siaudine | 2013-07-04 16:15

Nerealu, perkaičiau ir aš visą, tiesiog suvalgiau kiekvieną žodį ir kiekvieną foto apžiūrėjau :) Šaunuoliai, kad turit tiek pasiryžimo ir jėgų, kas svarbiausia turbūt, na nekalbant apie finansinę pusę :) Maniškis irgi pasvajoja apie šiaudinį namą, o man kažkaip keistį jie atrodydavo iki kol nepaskaičiau Jūsų blogo :) Tiesiog trūksta žodžių nusakyti, kaip mane tai sužavėjo :) Stiprybės jums ir toliau, laukiam naujų įrašų :)

Agne | 2013-07-09 16:18

Andriau, mes dejom 25 proc kalkii…. Jau dabarvisai atsparus vandeniui…. Paskutiniam sluoksny desim 50 proc :)

siaudine | 2013-07-09 22:03

jau senai zaviuosi siaudiniais namukais… ir kai skaitau apie ju statyba tai taip viduje silta pasidaro, kad net susigraudinu…Kaip nuostabu, kad Jus patys sitiek jegu ir meiles i namo statyba sudejot…Nama nusipirkti gali kiekvinas turnintis pingu, o va pastatyti savo rankomis gali tik darnios seimos, kurias vienija bendras poziuris ir noras kurti. Isivaizduoju kokios geros energijos prisotintas Jusu namas. Kokie Jus saunuoliai! Sekmes Jums!! Labai noreciau sudalyvauti tokio namo statybose…

Rita | 2013-07-22 15:46

grazus namukas :)

Artūras | 2013-09-18 15:04

Puikiai moteriškai ir aiškiai parašyta :), tad iki šio įrašo klausimų visai nekildavo, o štai užmačius kažkokį įrenginį ant stogo, pasidarė įdomu, nes lyg niekur užsiminta neradau.
Prašau, papasakokite kas čia do įrenginys, o jei jau rašėte, nurodykite kur :).
Ačiū, sėkmės ir lauksiu kitų įrašų ;).

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘1634361077 which is not a hashcash value.

Aurelija | 2014-01-09 17:18

Aurelija, apie ta irengini kolkas nieko nerasau, nes nezinau ka rasyti… kolkas vedam statistika, ir kai bus kazkas daugiau aisku, butinai parasysiu :) ten vandeneli turi saule sildyti… bet kadangi kolbas mes sudejom tik rudeni, tai tos saules ir nematem dar…

siaudine | 2014-01-10 10:53

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)