BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Kazalinės ir dar šis tas…

Prieš keturias dienas iškėlėm vainiką :) kazalinės :) viskas ėjos gan greit iki kampų,… ten susivalgė tiek laiko ir tiek medienos… brrrrr…  na bet vistiek nieko nėr gražiau už keturšlaitį stogą :)

pradžioj perdangą buvo numatyta uždengti vieno pjovimo lentom, bet jas sudėjus vaizdelis nelabai man patiko… būtų reikėję kažkuo jas apkalti iš apačios… tai nusprendžiau kad nieko čia nepritaupysi ir paimt sukalt dviejų pjovimų lentas… kaip sekasi darbai užsuko pažiūrėti mūsų medienos tiekėjas, papasakojau apie savo mintis ir jis pasiūlė kitą variantą: imt lentutes, kurias jis ruošia prekybinių padėklų gamybai :) jų viena pusė graži, o kita nelabai, bet man tik vienos pusės ir tereikia gražios :) taigi taip ir padarėm.. liko šiek tiek likučių, nes tos lentutės trumpos, bet tikrai mažiau nei tikėjaus… o vietoj 500lt kainavo visos lubos tik 220lt. kaliau aš pati, nes vyrai su stogu darbavos, tai pabaigiau tik vakar… rankų nebejaučiu, bet vaizdas džiugina :):

kadangi vis dar neapsisprendžiam dėl stogo dangos, tai stoginiai darbai stovi… bet vakar paklojom laidą nuo stulpo iki ūkinio ir gal jau greit turėsim statybinę rozetę… nes iki šiol viską darėm su benzininiu generatorium…. dar užvežėm grunto, kurį sukasėm į vidų… :

Rodyk draugams
Pirmos savaitės pabaiga :)

Na, štai… prabėgo pirma darbo savaitė… tiesą sakant greitai ji pralėkė… išeiginių nebuvo… bet apetitas kyla bevalgant… vis norisi pažiūrėt, kaip atrodys tas ar anas… taip va ir kylam :) vakar pradėjom konstruoti stogą… Kadangi aš paniškai bijau aukščio, tai palikau šį darbą vyrams :) bet vyras gali prisijungti tik po darbo, tai neįsivaizduojamu būdu šiandien uošvis prikalbino mane užlipti ant stogo…. nežinau kaip, bet kartu prikabinom šešias gegnes, kurias ten viršuj dar pati ir išpjaustinėjau :) bet daugiau manęs ten varu neužvarys niekas… brrrrr….

šiandien  ryte paskambinau žmogeliui, kuris tiekia mums medieną.. sakau gal galit atvežt, jis man: taigi vakar atvežiau.. aš jam sakau, kad mes ją jau sunaudojom.. tai jis pasiūlė mum pailsėt :)))))

kadangi kieme mėtėsi pabandyta perpjaut kitka, tai nusivežiau ir pamėginau įkišt į karkasą… įsispraudė spraustinai :) taip smagiai pasirodė :)  laukiu nesulaukiu, kai pradėsim pildyt karkasą…

Rodyk draugams
Sezonas atidarytas!!!

pirma diena.

Jau nuo 5val ryto varčiausi lovoj nebegalėdama užmigti… gal nuo vakarykščių emocijų??? o jų buvo daug ir labai gerų :) Vakar peadėjom kelti ūkinio karkasą :) jausmas nuostabus, kai dirbi ir matai apčiuopiamus rezultatus… nes pilant pamatus dirbi dirbi, o rezultato nematyt.. viskas po žeme…

Taigi vakar nuėmėm ūkinio pamatų klojinius, atsivežėm medieną ir pakėlėm daugiau kaip pusę ūkinio sienų karkaso :) pirmoji siena ėjo sunkiau,o paskui kai įsicinkinom, tai viskas pakankamai greit :) ant žemės susirenkam sieną ir pakeliam iškart 6m :)

viskas atrodo maždaug taip:

taip galbūt paprasčiau, o ir nerekia metalinių kampukų :) kuriuos nupirkau…. bet gal panaudosim dar :) o čia naudojom 15cm vinis.

savaitgalio  darbas (sunaudota 4kubai medienos) :

nebeturėjom jėgų užkelti paskutinio mūrloto….  tai padaryisim ryt :) kaip ir pabaigsim sukalt likusias sijas :) čia kairėj perdangos nebus, tai tik dvi sijikės, o kitur bus tokia paprasta perdangėlė.. bet šiandien po jom jau beveik kaip po stogu jaučiausi :))))

pasinaikins visos pagalbinės lentos ir jau matysis vaizdelis :) šaindien jau nenorėjau išvažiuot iš sklypo.. kažkaip faina buvo :)

Rodyk draugams
Pramogos vaikams

Auginame du berniokus :) vienam ant nosies 4, kitam jau visi 7…. Dičkio jau net gaila.. nes jis jau daugiau kaip puse savo gyvenimo gyvena statybų ritmu :) taigi nusprendėm pirmiausiai palepinti juos ir kai tik galėsim įbrist į sklypą- suręsti jiems žaidimų aikštelę.. kad galėtų būt ir šalia ir nenuobodžiautų statybų metu :)

senąjame kieme buvau suprojektavus štai tokią žaidimų aikštelę:

padarėm ją gana greitai :) vaikai kone vasarodavo joje, o mes su vyru palinguodavom ant suoliuko, o ir rytinė kava ant jo atrodydavo gerokai skanesnė :) bet bernai paaugo i veiklos norisi daugiau :) o ir vietos turim, tai kodėl ne :) pasipaišiau štai tokį piešinuką :)

man rodos veiklos bus gerokai daugiau :) viską atversim neaukšta tvorele ir atvešim mašiną smėlio.. tai gausis maždaug 40kv smėlio dėžė :)

dar labai patiko toks dalykėlis:

reiks pamėgint sumeistraut, tik kolkas nekyla minčių, ką galima panaudot vietoj to žiedo???

rąstai užsakyti, belieka parsivežti ir pameistraut :)

Rodyk draugams