BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Judam, krutam…

Uodai užvaldė mūsų kaimą… siaubas kažkoks… net dirbti nesinori, o dar kai tokie karščiai… na bet po truputuką judam pirmyn :)

šeštadienį turėjom tik pusdienį laiko ir kažkaip daug tingulio… tai pailsėjimui pakišom šiek tiek šiaudų į ūkinio sieną :) ištikro tai pornografija su tais pjaustymais, bet yr kaip yr :)  po tokio vargo šiaudų kišimas į namo karkasą turėtų būti vienas malonumas :)

kažkurią dieną sulaukėm pagrindinės apvalios sijos… ji eina vos ne per puse namo ir sveria daaaaaaug… labai daug… jau tikrai planavau samdyti kraną, kad ją pakelt… bet vietoj krano pasitarnavo du šaunūs berniokai :)  ačiū jiems už pagalbą ir sekamadienio popietę sija jau gulėjo savo vietoj :))) atrodo toks nieko rimto rąstelis, nu bet svorio tai jomajo….

čia ryškiai fotografavau ne aš… nes net nemačiau kaip tas spirgas ten pasikabino…

ps. atkreipkit dėmesį, kaip gražiai išskaptavau rąstų suleidimą :) širie rąstai bus atviri :)  ty nepasisleps sienose :)

kadangi buvo tokia proga, tai dar vyrukus išnaudojau ir buvo sumestos visas perdangos sijos :)  jos- 7*18cm obliuotos… šiandien pavakare namo plote nuo jų jau buvo šešėlis :))) beveik kaip po stogu :)))

Rodyk draugams
Kyla troba :)

Valio valio!!! pagaliau atėjo ir namo eilė :) darbus susiskirstėm taip, kad dabar iškeliam namą iki gegnių, o tada jau vyrai lipa ant stogo, o aš einu ūkinio sienų tvarkyt :)  nors dabar jau žiūriu, kad ir po namo stogu bus ką veikt.. na bet reiks…

karkasą mes darome vidinį.. ty vidurinį.. kaip pavadinsi taip nepagadinsi :)  nežinau ar tai gerai ar blogai, bet labai bijom medžio lauke :) renkasi gan greit :)  ir išvis kažkaip mes čia įdomiai jį darysim… žodžiu soikės, tada perdangos sijos, tada lubos, tik tada mūrlotai ir tada jau stogas… lubas reiks pasaugos uždengiant kažkuom… bet vienu šuviu-  du zuikiai… gegnės daug paprasčiau dedasi, kai yra ant ko normaliai vaikščiot… o kadangi vieno plovimo lentų jau negaug beturim, tai dabar pirkt jas, o paskui vel nuiminės ir dėt lubas.. na dvigubas darbas :)

statiniai 5*15 ir15*15.

teko pasieškoti ir naujų taškų iš kurių fotkinsiu :)

Rodyk draugams
Žaidimų aikštelė

Atrodo toks nedidelis statinėlis, bet užtrukom gana nemažai prie jo, o dar ir nebaigėm…  na, kažkada pailsėjimui pabaigsim :)

bendrai vaizdelis atrodo maždaug taip:

visą namuką apsiūsim osb ir nualiejuosim tokia pat spalva kaip bus vakarinė namo siena :) ir stogas dar nusialiejuos tamsiai rudai… prie bendros sodybos masės, kp sakant :)

mažiui labiausiai patinka bezdžionių tiltas:

tarp medukų sudeti elementaraus vamzdžio gabaliukai :)  na kad medis nesiliestų vienas į kitą :)  pradžiai galvojom kokias gumeles dėt, bet kai pamatėm kainą, tai ačiū-  nereikia :) sukarpėm metrą vamzduko ir valio :)

senojoj aikštelėj šitą vietą buvom išsprendę elementariai.. ant viršaus susukom 5 skersmens medukus ir viskas… bet dabar turėti ploniausi rąstukai buvo 6, o tai jau pakankamai nemažai, tai riekėjo ieškot išeities… nuvažiavom į melestą- cinkuoto vamzdžio… metras- apie 20lt…. o maaaaaaaama mia… man  vėl plaukai pasišiaušė… juk reikia beveik 9m….. ok, ieškom alternatyvų… kažkaip netyčia vienam prekybcentry užkliuvo nikeliuoti  vamzdžiai… o dar trijų metrų ilgio… tai už 3 vnt su 20proc nulaida nesumokėjom nei 40lt :) gražiai išfrezavom skylutes ir štai taip sumovėm :)

čia pat matosi ir brangiausioji aikštelės dalis- tinklas… na bet nieko nepadarysi :) svarbu vaikai karstosi… dar reikia pabaigti sujungimus :) supirkta su kuo, tik va rankų laisvų nėr :)

na ir dar vienas smagumynas, kurį dičkis įveikė iškart.. nors nesitikėjau… o mažius jau irgi bando… taigi-  laipiojimo sienlė :) kai ją sumontavom tai stovėjau, žiūrėjau ir gerėjaus savimi :) pirmiausiai žinoma ieškoja, kas prekiautų tais akmenukais… būna jųs ten visokių… radau… vieneto kaina 9-15lt… o  reiktų jų bent 20… mmda… sumelė vėl nemenka…. nuvažiavau į vietines akmens apdirbimo dirbtuves.. sakau ar perpjautumėt akmenėlius pusiau ir išgręžtumėt skyles? na sako megintume :)  dar davė patarimų dėl tvirtinimo, tai aš iškart į laukus, pririnkau įdomesnių akmenėlių ir tokių kur viena pusė beveik ygi… užspalvinau ją ir nuvežiau :)  jis man tą lygią pusę pašlifavo, išgręžė skylutes ir ne kiaurai, o iki vidurio akmens… davė kažkokių atominių klijų ir paėmė 50LT :)  dar max 20-30lt sumokėjau už ilgasriegį, šaibutes, susipjaustėm įklijavom ir valio :)  beliko pritvirtint prie sienelės :)  ja patapo, sena nurašyta mokyklinė lenta :)  taigi ant jos galima dar ir piešti :)  atlaikė akmenėliai ir mane ir vyrą :)  o mes jau tikrai nesam menki :P

o čia atšventėm gimtadienius…  namelis atlaikė 6 suaugusius ir 2 vaikus :)

kažkada, prie vaikų supynių kabės ir mūsų suoliukas :)  bet tik tada kai jau gyvensim ten :)

Rodyk draugams
Moteriškos silpnybės :)

Na, nebūčiau aš moteris… net ir tame statybiniam bardakėly įtaisiau truputį gelyčių :) vieną movą radau griovy :) kitas nukniackinau iš uošvių garažo :) bus laikini loveliai gelytėm :) vis smagiau darbuotis :)

Rodyk draugams
Stogas

Šiaip ne taip vyras pabaigė dengti stogą :) beliks jį tik nudažyti…  na bet šiam reikalui samdysim darbininkus su aparatūra… kodėl taip? todėl kad kainos skirtumas gaunasi nemažas, tai išmėginsim… jei viskas ok- name irgi taip darysim… jei ne, tai teks pakratyti piniginę iškart rudam stogui… brrrrr, tikiuos viskas bus gerai :)

danga eternit akmenės, gotika :)

vienam internetiniam portale papirkau aliejaus “LINOSEPAS”. na… nelabai man jis ties sakant, bet sueis :)  tai anyta nualiejavo daržinės lentas, o uošvis padarė vartus šiokius tokius :) glėtume pasislėpt jau daržinėj, ale vidinės sienos dar nėr :))))

Rodyk draugams
Vidinės sienos

Vidines sienas darom iš plaušmolio…

nuėmus pirmos eilės klojiniu, vaizdelis suneramino… bet paskui pasitaisė orai, ir kai išdžiuvo, tai super kaip patiko :) realiai tai  siena iš nieko :)  name pilna puikiausio molio…  ant kelio- kitkoms netikusių šiaudų… taigi viską sumaišom, dar šliūkštelim zvyro šiupeliuką ir wualia :) turim masę, kurią dedam į klojinius, sutrombuojam. Klojinius nuimu tą pačią dieną, tai ir nusiima gražiau ir džiūsta iškart geriau :) tiesa, labai pasijautė džiuvimas kai pradėjo pildytis laukinės sienos… viskas sulėtėjo… oro cirkuliacijos nebėr tokios geros, tai iškart jaučiasi… taigi ir name mėginsiu jau tikrai žinomas pertvarines sienas pasidaryt prieš dedant laukines sienas…

na o čia šiokie tokie pažaidimai… :)

matosi kaip keičiasi spalva džiūstant :)

žodžiu- plaušmolis JĖGA :)  man patinka :) o ir siena gana tiesi gaunasi ir tinkuoti ant jos gana lengva :) vieni pliusai!

kažkur perskaičiau, kad vidines sienas geriau daryti su kuo daugiau molio, nes jis akumuliuoja šilumą, o paskui ją atiduoda.. tai name darysiu jį galbūt sunkesnį… o ūkiniam tai kaip papuola :) na stengiuos kuo daugiau molio det…. bet, kaip gaunas nežinau :)  vienur matosi kad jo daugiau, kitur kad šiaudų daugiau..  na bet čia ne esmė :)  svarbu- siena gaunasi tikrai tvirta :)

Rodyk draugams