BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Vaizdelis :)

Mūsų klodai iš toliau :)

Rodyk draugams
kazALINĖS

siaubas, kaip greitai bėga laikas :( nuo paskutinio įrašo praėjo jau visas mėnuo, o mes nelabai kur ir pasistūmėjom :(

pakyčių yra, bet gal ne tiek, kiek norėtųsi…  taigi kai jau turėjom sijas galėjom pradėt klot lubas :) nusprendėm iškart dėt geras… kad nebūtų dvigubo darbo vėliau, o ir dedant gegnes smagu turėti tvirtą pagrindą :)  taigi vyrai sukalė lubas… aš užlipau, kai jos jau buvo baigtos…:

plotas pasirodė įspūdingas… o nuo viršaus atsivėrė toks vaizdas… nieko mandro, bet kažkaip gražu:

tada pirmą kartą leptelėjau, koks vainas čia būtų kambariukas…. na ir prasidėjo svarstymai už ir prieš… reikia nereikia…. ir tt… galų gale nusprendėm, kad reikia…. ne tai kad būtinai reikia, bet būtų visai smagu… palėpiniai kambariai turi savo šarmo…. taigi, teko pakeisti stogo nuolydžio kampą pora laipsnių ir suorganizuoti langą….  stogangis stebuklo nepadarytų, tai gavosi tas, kas gavosi:

gegnės sukėlėm mes dviese su vyru :)  stebiuosi pati savim…. bet buvo smagu :)

kadangi darysim terasą prie namo su bendru stogu, tai reikėjo pamatų jai… vėl užtrukom… bet vakar jau viską baigėm :)  KAZALINĖS :) čia vaizdelis jau ir su terasos karkasu :)

namo pastogės bus maždaug 1,25m.  galėjom daryt ilgesnes, bet ir taip saulės suvalgys, tai gal užteks :) o stogo plotas tai fantastinis gavos :( bijau net pradėt skaičiuot….

šiandien vyrai jau pradėjo dėt plėvelę… nors orai nelepina :(  apeis  perimetru bent tris eiles ir galės pradėti dėti šiaudus į karkasą :) mažu reiks kokią talką paorganizuot :)))

Rodyk draugams