BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Laukinės sienos

po truputį pradjom klibinti ir šiaudus… sandeliavom juos keliose vietose… dvi iš jų buvo vištų aptvarai…  taigi aptverti iki pat stogo, žodžiu ten neturėjo šansų užklysti jokia katė…  ir ką??? vienoje vištidėje buvo tik nugraužti kitkų šniūrai, o kitoj, tai taip sučečkavotos kitkos, kad aš jau buvau puolus į paniką… lėkiau apžiūrėti, kaip atprdp kitkos pastogėj ir pavėsinėj.. jos ten kaip tik sudėtos… tai nusiraminau… tuos susmulkintus šiaudus sudėjau į vidinių sienų plaušmolį :)

mano tėvukas savo atostogas paskyrė mums :) ačiū jam už tai.. jis pradjo slėgti šiaudus :) visą šiaurinę sieną slėgė kas dvi kitkas, nes mum su vyru nesigavo gražiai trijų suslėgt, tai ir tėtis net nebandė, bet po langu pamėgino tris slėgt ir viskas jam gavos… tai toliau jau kas tris slėgė…

čia šiaurinės sienos gabaliukas :)

Rodyk draugams
“Stogelis”

mmmdaaaa…. namas tik 100kv, o stogo gavosi beveik 260kv… siaubas…  plačios pastogės.. didžiulė terasa… bet yra kaip yra :) pastogių reikia, o terasa tai jau dabar gėėėėėris, o įsivaizduoju, kai bus grindys ir ttt… na bet čia ateity… žodžiu mano vyras pats vienas ir plevelę uždėjo ir visą šiferį sukalė :)  o orai tokie “nuostabūs” kaip tyčia pasitaikė… na bet- baigta!!!

na ir šiferis:

dabar tik laukiam gerų orų, kada meistrai galės atvažiuoti abu stogus nudažyti… nes iki šiol taip ir nebuvo tokios dienos….

Rodyk draugams
Vidinės pertvaros…

dar pora darbo dienų ir turėčiau baigti visas vidines pertvaras…. jų nei daug nei mažai… apie 20m. aukštis 2,7m, plotis- 15cm…  daromos jos iš plaušmolio… veikti tikrai yra ką… per dvi dienas visą perimetrą pakeliu maždaug 50cm… rankos skauda kaip nežinau kas… o ir tas monotoniškas darbas lengvai tariant- užknisa… na bet jau nedaug liko….

va čia pvz sudėta apie 30 mašyklių plaušmolio:

likusios palubės, kurio suvalgo žiauriai daug laiko…:

na o šitų trijų kambarių vien siena bus bendra… sumūryta iš senų raudonų plytų :)

ir vistik… nors darbas sunkus, bet kaip šiaudinio namo neįsivaizduoju su kokiu skardiniu stogu, taip ir nelabai įsivaizduoju su kokiom gipsinėm pertvarom…

dar vienas pliusas, kad name labai daug molio… jį būtų reikėję iškasti ir išvežti, tai dabar tiesiog sudėjau jį į sienas :)

ps. jei planuojat tokias pertvaras, tai darykit jas kol dar nėra išorinių sienų… nes džiūsta taip laaaaaabai greit, o kai prdeda užsidarinėti laukinės sienos tai džiūvimo procesas ilgas ir nuobodus….

Rodyk draugams