BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Sustabdykit laiką!!!

Laikas lekia tiesiog kosminiu greičiu :( ir deja ne mūsų naudai :( žiema ant nosies, o dar tiek visko reikia padaryti…. atrodo ir netingim ir dirbam, bet…. nors yra sakančių, kad dviese namo nepastatyti, bet mes jį statom.. gal lėčiau nei norėtųsi, bet statom :) pabaigėm dėti šiaudus… paskutines tris eilės dėjom tikriausiai tris savaites… žiauru…

dar neplanuotai teko išvedžioti kanalizaciją :)  tai jau ir ūkiniam turim ją išvestą ir name jau visi taškai suvedžioti… taigi ir tai suvalgė laiko…

aną savaitę pradėjau apdirbinėti angokraščius :) namas pagaliau įgauna formas :)  ir man jau taip gražu.. nors darbas kruopštus ir vėl valgantis nemažai laiko, bet užtai paskui užteks tik vienu- dviem sluoksniais molio perbtaukt ir nebereiks žaist :) darau juos užapvalintus, tik ten kur jau tikrai žinau kad stovės spintelės- darau stačius :)

atrodo maždaug taip (tambūras) :

tai va, o tokie įejimai yra  trys ir dar 10 langų.. taigi žaidimo tikrai yra…

bet šį savaitgalį nutiko ir vienas geras dalykas :) atvažiavo mano tėvukai, dar pusdieniui užsuko šauni porelė ir pamėginom tinkuoti sieną :)  labai tikėjausi kad per savaitgalį pavyks nutinkuoti šiaurinę sieną iš vidaus, nes ji pas mus pati didžiausia (ty daugiausia tinkuojamo ploto, nes joje tik du maži langeliai ir vienos durys… taigi… nutinkavom mes ją :) bet… nutinkavom ne tik ją… šeštadienį nutinkavo VISĄ vidų!!!! grįžom negyvi ir sakėm sekmadienį jau nieko nebedarysim… bet… rytas už vakarą protingesnis.. atsikėlėm ir… nutinkavom šiaurinę sieną ir iš lauko :))) programa super maximum :) dabar vaisdelis nelabai koks :) bet nepamirštam kad tai tik pirmas sluoksnis :)  dar du laukia :) antrą tikimės spėt šiemet, o apdailinį jau tikriausiai paliksim pavasariui :)

taigi šiaurinė siena:

o čia buvau pries kelias dienas pamėginus kaip išvis tas reiklas darosi, tai po poros dienų jau buvo išdžiuvę… busima virtuvė :)

ir pabaigai…

jei kas norit pasiterliot su moliu, tai šeštadieniais prašom :) nes manau dar bent du-tris savaitgalius tuo užsiisim, jei tik šalčiai neprasidės :)

Rodyk draugams