BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Pirmieji patogumai :)

Vandenį name turėjom jau seniai… kraniukai buvo sudėti, tai šalto vandens turėjom visada, klozetą jau irgi senokai buvom pasistatę mažąjam wc. bet dabar turim visą vonią :) pirmoji graži patalpa pas mus :)

taigi vonią nutinkavau su Umka tinku… tinkavosi sunkiai ir nesigavo labai jau gražiai, bet… nekreipiu į tokias smulkmenas dėmesio :) kadangi nesigavo vienoda faktura, tai kažkaip margai gavosi, todėl teko dar ir nudažyti :) vaizdas maždaug toks:

čia matosi ir baltos lubos ir molines grindys….

apie grindis…. tik nutepus balto molio mišiniu vaizdas buvo įdomus :)  paskui su paprastu akmenuku užtryniau… paviršius pasidarė švelnus kaip šilkas :) tada pradėjau girdyti aliejum…. tao va gavos tas kas gavos…. turėjo būt šviesesnės bet gavos kas gavos… maždaug įsivaizduoju kur padaryta klaida, bet ar tikrai įsitikinsiu tik darydama virtuvės grindis…. tada ir parašysiu. paskui dar išvaškavau…. na iš prinipo ką galiu pasakyt…. vandeniui pakankamai atsparios. mechaniniam pažeidimam kaip čia pasakius… statant vonią pažeidėm truputį, bet viskas pataisoma :) iš esmės tai man patiko :)  virtuvėj nepraėjo noras tokias daryt, o va tambūre visgi klijuosim plyteles… per daug visko nešasi per jį….

kolkas tiek :)

Rodyk draugams
Molis, molis… mooooolis…..

Nuo molio man jau bloga darosi…. neįsivaizduoju, kur tokį kiekį aš jo sukišau…. taigi nemažą vasaros darbų dal praleidau tinkuodama vidų… reikėjo nutinkuoti antru sluoksniu su tokiu geru plaušmoliu. tinkavau rankomis… faktūra man labai patiko… tokia grublėta, bet kaikur to tinko buvo per daug, tai truko džiūdamas, todl reikėjo trečio sluoksnio, o po jo jau sienos idealiai lygios gavos… na gal ir gerai… sunkiausia buvo kol atkasiau kaip maišytis skiedinį… pas mus molyje nemažai akmenukų, tai tinkuojant jie tiesiog siutina….  antram sluoksniui tai viskas ok, bet trečiam tai…. Gerai kad beveik laiku sugalvojom aplankyti kito siaudinio namo statytoją ir ten nusvito man protelis :)  taigi į bačką vyras prineša molio, daug vandens… as su drele ismaišau ir tą gauta skystimėlį perkošiu.  perkoštą skystymėlį pilu į vonią… per nakti molis atsisloksniuoja… viršuj likusį vandenį nusemiu ir turiu nuostabią molio tyrę, kurią maišant su smeliu gaunamas mišinys, su kuriuo dirbti vienas malonumas… gal čia nuskambejo sudėtingai, bet atkalus sistemą vonią tyrės pasidarydavau per pusantros valandos  :) kiek tokių vonių sunaudojau paskutiniam sluoksniui jau nebežinau… smėlio tai apie du kubus… tai it molio panašiai… nes maišau vienas prie vieno :)

čia matosi antras sluoksnis:

o čia jau trečiasis… tiesa, dar šlapias :)

atrodo maždaug taip :) o tų sienų daug pasirodo… tai va ir vargstu… bet šitas darbas jau baigtas :)

dar labai laukėme kada išsibetonuosim grindis…  ačiū uošviui už karučiu suvežtą mašiną smėlio į vidų… ir anytai už to smėlio išvyginimą… sutrombavau sulaistydama vandeniu ir paskui su dyyyydeliu mediniu plaktu :)  šiam darbui samdėm tuos pačius žmogelius kaip ir ūkiniui… atvažiavo ir išbetonavo per dieną :) gaila bet foto neturiu…. kažkur kitur matysis :) na betonas ir tiek :)

dar pastatėm ir sutvarkėm židinį:

čai tik matomas laikinas pajungimas į kaminą, kuris vėliau buvo pakeistas į normalų :)

paskui padarėm karščio kamerą, iš kurios šiluma paskirstoma į kitus kambarius… darėm iš specialios plokštės… na nepigus dalykas, bet dirbti tikrai vienas malonumas… jokių ten gipso sukiojimu, vatos dejimo.. klijavimo ir tt… o dar ta smarve nuo vatos (turejom senam name toki varianta padarytą, tai… )

tada likęs karkasas ir nutinkavau moliu viską :)  dar norėjau pažiūrėt ar tiktų kažkokia apdaila, tai vieną valandėlę skyriau palipdymui…. na labai malonus darbas…. relaxas nerealus :)  dabar šitas ornamentas jau nuvalytas, ieškau tinkamesnio. bet manau kažką sugalvosiu :)

Rodyk draugams
Pliusiukai :)

Hmmmm… nebekyla rankos rašyti.. net nežinau kodel…. žiūriu nuo paskutinio įrašo jau cieli keturi mėn praėjo… daug… atrodytų tiek visko galejom nuveikt… o ar nuveikem??? na per tuos keturis mėn daug visokių peripetijų vyko, taigi vos ne du mėn galim užskaityti kaip nedarbo :( na bet nieko nepadarysi… pervargom? galbut… na bet vistiek pokyčių yra ir jau matau šviesą tunelio gale…. na bet apie viską nuo pradžių… perskaičiau paskutinį įrašą ir galvoju, kur čia galima būtų pliusiukus sudėt :)

taigi…

dar lauke liko nutinkuoti pamatą, susukti lenteles ant vakarinės sienos, sudėti kryžiukus ant balkono ir terasos, ir…. viskas :) reikia dar tinko paskutinio sluoksnio, bet tik dėl savęs…. o kadangi poroj vietų noriu papuošt tas lygias sienas šiokiais tokiais ornamentais, tai šiemet tam laiko tikrai nebus….
terasos pakelt šiemet irgi tkriausiai nespėsim…. bet čia jau ne pats butiniausias reikalas, tai irgi gali būti kad teks palaukti iki pavasario…. na žiūrėsim :)

pirmas pliusiukas. pamatas nutinkuotas… uošvis atkasė, pasamdytas zmogelis uždėjo tinkliuką su tuo mišiniu, o ar per dieną nutinkavau struktūriniu tinku :) tada uždėjom koriuką ir užkasėm :) vieną sieną užkasė vaikai :) už tai buvo nusivežti pažaist boulingo :))))

antras pliusiukas. susukti lenteles ant vakarinės sienos :)  jos susuktos ir impregnuotos… buvau užsisvaigus jas nudažyt raudonai, bet paskutinę minutę supasavau ir gavos juodo šokolado spalva :) na.. priprast reikėjo bet iš principo man patinka :)  vasarą labai gražiai žiūrisi, o kai dar bus žolytė aplink :)

nuotraukoje matosi ir pamatas ir lenteles :) koriukas kolkas kyso, bet kai atsiras nuogrinda tai jis bus nupjautas.. tada vaizdelis bus normalesnis :) nuotraukoje dar matosi mano mamuko triūsas :)  vieną savaitgalį nuvalė visus langus :)  negalėjau patikėt kad jie buvo tokie nešvarūs :)))

trečias pliusiukas. uppps… pliusiuko nėr :)  kryžiukų ant terasos turėklų nesudėjom, bet…. vyras susuko visas vėjalentes…. nors ir sunku patikėt bet suko jas virš mėnesio vakarais… na jas reikėjo nusidažyti dar prieš tai du kartus :) taigi pastogės baigtos!!!

Dar ačiū mano tėčiui, kuris vėl savo noru atostogas praleido pas mus ir sukimšo šiaudus į ūkinį… taip pat pirmu sluoksniu ištinkavo jo vidų…. aš nutinkavau lauką pirmu sluoksniu ir labai norėjau dar antru sluoksniu apiet šiemet, na bet…  nebepriėjo rankos… tikiuosi nieko labai baisaus per žiemą nenutiks….

nutinkuoto nuotraukos pasirodo neturiu….

kas dar gero nuveikta??? šis tas ne pagal planą :)  TURIM TERASĄ!!! kažkaip taip gavos :) ji nereali :) uj kaip laukiu vasaros, kai galsim ja naudotis, nes dabar jau per šalta…

pradžioj grindų karkasas :) netgi sugebejau jo medieną su antiseptiku kažkokiu nutept du kartus :)

na ir jau baigta:

šokių aikštelė tamsoje :)

dėl tvorelės niekaip neapsisprendėm, tai palikom tą reikalą pavasariui… per žiemą pasvajosim :) nuo vėjų logiška būtų dėti tamsintą grūdintą stiklą… bet kaina tokio reikalo…. kryžiukai kaimo turizmu man kvepia… šiaip kažkokią tvorikę padaryt… na žiūrėsim :)

pagaliau atvežė palėpės langą :) sudėjo vyras kolbas… žodžiu laukinius darbus šiemet jau baigėm:

jau gerą mėn knisamės viduj…. nors aš ir nemažai vasaros praleidau ten… pati viena tinkavau visas sienas… reikėjo antru sluoksniu nutinkuot na ir dabar jau pabaigiau trečiuoju nutinkuot :) bet apie tai kas vyksta viduje kitame įraše :)


Rodyk draugams