BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Basos kojos….

Name labai labai norejau šiltų grindų… ne tiek norėjau šiltų, kiek bijojau šaltų…. tokias turejom jau tai….  man patinka namie vaikščioti basai… Taigi šiai dienai galiu pasidžiaugt kad turim mes tas šiltas grindis :)

taigi sumuštinis gavosi toks:

betonines juodgrindės, po jom žinoma dregmes izoliacija. tada brūseliai 5*5 ir ant jų lagės 5*15… planavom pilti polistirolo granules, bet ju arti neradom, tai supylem birią vatą :)  išties nebrangus variantas… na ir ant viršaus klojom ąžuolines lentas…. taigi name jau galima gastroliuot laisvai ir svarbiausia švariai :)  keistas jausmas kai jau įėjus reikia nusiaut batus :)

karkasas:

pataliukai:

ir grindyyyyyyysssss :)

ilgai galvojom ka det prie zidinio… paskui parsivezem pabandymui zalvario ir vario lakstus… vario visai liux tiko ir patiko tai jį ir palikom :) po juo grindu nedejom, turejom storos fanieros tai ja ir padejom :)

toliau tikriausiai įdomiau atgarsiai apie aslą :)

pagrindas jai buvo padarytas vonioj, tambūre ir virtuvėj… pirmiausia pabaigiau ją vonioj… tada pamačiau, kad vistik ji nera labai atspari mechaniniams pažeidimams, todel tambūre jos atsisakiau… ten nupirktos plyteles.

virtuvej vistiek norejau tik vietoj rekomenduojamu dviejų įgirdymu aliejumi as ten pyliau jį 5kartus ir tikrai galiu pasakyt kad gavosi stipresne nei vonioj… tokia butų tikusi ir tambūre, bet jau nebeliko baltojo molio misinio, tai ir nesiparinu.. gerai ten bus ir plyteles…

taigi ant jau padaryto pagrindo dėjau baltojo molio mišinį, jam išdžiūvus reiko vėl visą plotą užtrinti…

čia tik užtepta:

kai išdžiuvo tai buvo balta balta, tik foto nepadariau :(

čia pradetas užtrynimas, ir tas akmenukas čia ne dėl grožio…. čia darbo įrankis:)  sakiau reik įsirėminti jį, nes nusizulino kaip reikalas :)

galutinio varianto dar neturiu nufotografavus…  žinoma grožis grožiu, bet pradžioj tai labai susinervinau nes jos buvo šaltos kaip ledas :( pas mus jokio grindininio šildymo nėra, bet po apačia 20cm putplasčio pakišta, tai tikejaus kad nebus šalta…. bet kai  pradėjom normaliai šildyti namus tai jos taip greit įšyla :) jausmas visiškai nesiskiria nuo medinių grindų ir laisvai ant jų galima vaikščioti basom :) taigi smagumėlis :)

Rodyk draugams