BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Virtuvėlė :)

Pagaliau šiandien prisiruošiau pabaigti stalviršius, ta proga ir įrašas apie virtuvę :) Man ji buvo labai svarbi… gal gaminimas ir virto nuobodžia rutina, bet turiu vieną hobį, kuriam irgi reikia virtuvės :)

senajam name turėjau mano poreikiams tobulą virtuvę, tai kartelė buvo iškelta aukštai…  ilgai galvojau ką ir kaip.. iš kur, už kiek… tempiau iki paskutinio… kai pradėjau šnekėti su baldininkais, tai pasirodė kad mano norai nesuderinami su finansinėm galimybėm :(  bet juk nėra padėties be išeities, ar ne :) apie IKĖJA tikriausiai esat girdėję visi :)  domėjausi jų virtuvėm, atsiliepimai buvo tik patys geriausi…. puse metų laukiau kol atsidarys jie Lietuvoje, bet sulaukus ir vėl teko nusivilti… Lietuvoje jie pristatė naują seriją virtuvės baldų, kurie dėl tam tikrų niuansų buvo brangesni nei senieji…. o dar įvertinus zloto kursą nusprendėm važiuoti į Varšuvą :)  porą dienų tiesiog DIRBAU prie kompiuterio su visais kodukais, fasaidais, stalčiais…. jie ten duoda spintelę, bet man ne viskas tiko, tai žodžiu dariausi, planavausi ir iškeliavom :)  išvažiavom naktį, ryte jau buvom Varšuvoj :)  vėlgi abu su vyru ATIDIRBOM visą dieną…. kol viska susrinkom ar tikrai nieko nepamiršom. Iš aikštelės pajudėjom puse devyniu vakare :) sunkiai, bet grįžome namo paryčiais :)

labai norėjau ją susirinkti pati, bet į pagalbą pasisiūlė mano tėtis, ačiū jam už tai :)  aš galvojau, kad per tą laiką nuveiksiu kažką naudingo, bet jau ne pirmą kartą įsitikinu, kad jei turim talkos tai aš nenuveikiu nieko….  man geriausiai dirbasi kai esu viena :)na bet šiek tiek atsipūčiau :)

Ąžuolinį stalviršį užsakinėjau pas meistrą, nes ikėja neturi plačių stalviršių, kokio man reikėjo ant salos… kaina gavosi praktiškai tokia pat kai butu buve ikėjoj… plius čia dar pasidariau ir palangę…. stalviršiai vėlavo, parsivežiau juos gruodžio 23 vakare….  tėtis su vyru dėjo juos iki paryčių….reikėjo ir pripjaut ir sutvirtint ir tt… taigi kaip supratau veiklos buvo….

pabandėm pakabinti turėtą indaujikę… visai smagiai ji čia įsipaišė :)

taigi kas mum gavosi:

rankenėlių niekaip neišsirenku… taigi kolkas tarnauja iš popierinės juostos padarytos :))))

kas naujo ir neturėto šioj virtuvėj??? pirmiausia tai kriauklė :)  pirmas susižavėjimas ja buvo pamačius nuotrauką…. o kai pamačiau ją realybėje, tai įsimylėjau :)  PASAKA ne kriauklė… didžiulė, keraminė…  turi porą minusiukų, bet jei reiktų rinktis iš naujo, tai vėl rinkčiausi ją :)

gruodžio mėn Lenkijos IKEJA už kiekvienus išleistus 1000zl, dave 100zl, už kuriuos nusipirkom čiaupą ir automatinį šiukšlių stalčiaus išstūmėją :) na smagu plaunant indus ar tvarkantis tiesiog bakstelt keliu ir stalčius išvažiuoja :)

čia uždarytas, ir kaip atrodo išvažiavęs….

dar planuodama virtuvę, mintyse jau dėliojau kur kas bus… ir pradėjau žiūrėti, kad tiesiog neturėsiu kur laikyti birių maisto produktų…. taigi išsigelbėjimu tapo ūkinė spinta :)

Gal ir nesigavo virtuve tokia ideali kokios norėjau, bet man ji patinka :) labai smagu joje sukiotis, o tai svarbiausia :)

Rodyk draugams
Pardavėja???

Nežinau ar galima rašyti apie žmogų jam nežinant… bet tikiuosi nesupykit :) žodžiu viešėdama Kaune užsukau į Draugystės senukus paieškoti tapetų į wc….  bingo, puikūs :) pažiūriu į kainą…  13lt rulonėlis… popieriniai… šiuolaikinių viniliniu ir kitokiu tapetų kontekste iškart man kyla įtarimas… buvo jau gan vėlus vakaras.. tuščia… pasikviečiau konsultantę… tą pačią kuriai kaskart ten užsukrama nusišypsau… tą pačią, kuri dirba ten jau n metų…. pradedu klausinėti ar bus su jais viskas gerai, o ji paklausia manęs iš kur ji mane pažįsta…  ogi iš niekur… tiesiog kažkada ji padėjo išsirinkti tapetus butui… paskui namui…o dabar štai vėl… ir pradėjom kalbėtis… aš jai pasipasakojau kokį nama ir kur statom… ji pasipasakojo apie save.. kad kilusi iš šių kraštų… ir dar daug visko papasakojo… o aš klausiausi ir žavėjausi ja :)  tokia šilta moterim… nuostabu kai moteris MYLI savo darbą… tikriausiai todel ten mane ir traukdavo kaskart užsukus…..

Rodyk draugams
Kur karaliai pėsti vaikšto…

Gal kam atrodo ir per daug wc tokiam nedideliam name, bet mum jo reikėjo :)  gavosi jis toks šviesus ir mielas :)  smagi patalpėlė :)

iki puses iškalėm juodalksnio lentelem, truputi pasendinau, nudažiau baltai.  tapetai…  apie juos dar bus atskiras įrašas….

ir kažkada jau rodžiau seną uošvių lempikę, prikeltą naujam gyvenimui :)

Rodyk draugams