BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


kazALINĖS

siaubas, kaip greitai bėga laikas :( nuo paskutinio įrašo praėjo jau visas mėnuo, o mes nelabai kur ir pasistūmėjom :(

pakyčių yra, bet gal ne tiek, kiek norėtųsi…  taigi kai jau turėjom sijas galėjom pradėt klot lubas :) nusprendėm iškart dėt geras… kad nebūtų dvigubo darbo vėliau, o ir dedant gegnes smagu turėti tvirtą pagrindą :)  taigi vyrai sukalė lubas… aš užlipau, kai jos jau buvo baigtos…:

plotas pasirodė įspūdingas… o nuo viršaus atsivėrė toks vaizdas… nieko mandro, bet kažkaip gražu:

tada pirmą kartą leptelėjau, koks vainas čia būtų kambariukas…. na ir prasidėjo svarstymai už ir prieš… reikia nereikia…. ir tt… galų gale nusprendėm, kad reikia…. ne tai kad būtinai reikia, bet būtų visai smagu… palėpiniai kambariai turi savo šarmo…. taigi, teko pakeisti stogo nuolydžio kampą pora laipsnių ir suorganizuoti langą….  stogangis stebuklo nepadarytų, tai gavosi tas, kas gavosi:

gegnės sukėlėm mes dviese su vyru :)  stebiuosi pati savim…. bet buvo smagu :)

kadangi darysim terasą prie namo su bendru stogu, tai reikėjo pamatų jai… vėl užtrukom… bet vakar jau viską baigėm :)  KAZALINĖS :) čia vaizdelis jau ir su terasos karkasu :)

namo pastogės bus maždaug 1,25m.  galėjom daryt ilgesnes, bet ir taip saulės suvalgys, tai gal užteks :) o stogo plotas tai fantastinis gavos :( bijau net pradėt skaičiuot….

šiandien vyrai jau pradėjo dėt plėvelę… nors orai nelepina :(  apeis  perimetru bent tris eiles ir galės pradėti dėti šiaudus į karkasą :) mažu reiks kokią talką paorganizuot :)))

Patiko (2)

Rodyk draugams

1 komentaras

Sveiki, labai dziaugiuosi rades Jusu “bloga”. Sveikinu pradejus statybas ir sekmingai uzbaigus, bent jau didziaja dali. Daugeliui turbut pritruktu ryzto vien tik pradeti. NEzinau kaip jus planavot, projektavot, bet as apgalvodamas kiekviena smulkmena atsiremiau i toki niuansa, jei pagrindinis karkasas is 150mm , kitka 500mm, tai iki isorinio kitkos krasto lieka 170mm ,kad prikalti ta apsaugancia nuo vakariniu veju saliuote. Ir viduje prie lauko sienos turbut nieks neprisikabins, be atramu nuo pagrindinio karkaso, iki kurio tie patys 170mm . Kaip Jus daret , dejot istisa 170mm lenta prie to pagrindinio karkaso ir prisukot ilgais medvazrsciais ar ,kaip as galvoju, daryt antra karkasa is 50X50 ir apacia remti i tuos gulscius brusus, kur ant pamato krasto, o virsu - i gegnes. Dar per kelias atramas prikalti prie pagrindinio karkaso atramu. Tada apacioj reiktu pamato platesnio, kad 50mm ne ant polistirolo butu, bet prisisuktu i pamata. Polistirolas liktu uz sienos ribu.
Labai graziai ir isradingais viskas padaryta. Malonu skaityti.

Algirdas | 2014-02-20 00:42

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)