BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Krėsliukas- sūpuokliukas :)

Gyvename prie tokio seno kelio… kuris mūsuose dar vadinamas meiles keliu, nes mėgstamas porelių :) kai pradeda juo zuiti mašinos, suprantam- atėjo pavasaris :) bet ne apie tai… vieniem tai meilės keliukas, kitiem vieta, kur galima atsikratyti šiukšlėmis…mėgstam mes tuo keliu pasivaiščiot, dviračiais pasivažinėt, ir kartais taaaaip liūdna kai pamatau išmeta kokį didesnį daiktą, ar tiesiog maišą šiukšlių… na negi yra skirtumas kur jį vežt… čia į kelią ar paimt ir civilizuotai nuvežt į stambiagabaričių atliekų aikštelę??? bet ir vėl ne apie tai….

žodžiu ta aikštele mes pasinaudojam… išvežę daug ko esam… o kartą ir parsivežę… pamačiau ten JĮ.. tokį baisuoklį… bet išdrįsau atsisėsti… toks patogus pasirodė, kad negalėjo jo ten palikt…. taip jis atsirado pas mus…kokį pusmetį prastovėjo terasoj ir štai priėjo jo eilė :)
o jis tai- krėsliukas- sūpuokliukas:

taigi pirmiausiai rekėjo viską nuardyti…. na padaryta rimtai buvo… buvęs porolonas visiskai sutrupėjęs, kibus.. žodžiu brrrrr….  na bet viską nusiurbus nuvalius liko grynas rėmas :)
nuo stovėjimo lauke senas lakas buvo beveik visai nutrupėjęs, taigi šveitimo buvo nedaug… nušveitus pasirodė tikroji medžio spalva ir su vyru nesprendėm, kad jos turėtų buti ąžuolinės :) kojas nualiejavau… neleidau pilnai susigert ir nuvaliau, kad nebūtų per tamsu… paskui dar užtepiau vašku, likusiu nuo aslos darymo… gavosi gražiai :)
minkštajai daliai reikėjo porolono… mūsų kaime sunkiai tikriausia būtų rast, tai naudotų baldų parduotuvėj nusipirkau paminkštinimą kėdėms kaip būna… nurengiau jį ir turiu poroloną :) kažkaip mažoka jo pasirodė, tai ten pat dar radau ir gabaliuką riūžavo ortopedinio porolono gabaliuką, kurio kaip tik uzteko vienam sluoksniui.. už abu sumokėjau 11lt :)
viską sudėjau ir apmušiau su sinteponu… nuotraukos nepadariau, bet ten kur nufotografuotas rėmas, antram plane matosi kaip atrodo :)
tokį efektą su sagutėm norėjau išgauti ir miegamojo lovoj… deja turėjau per mažai audinio… taigi šįkart su kiekviena sagute toks džiaugsmas buvo… kaip man gražu :) į spalvą nekreipkit dėmesio… apsvietimas “fantastiškas” :)
kadangi kitoj pusėj preskartonas, tai prišaudyt kaip miegamo lovoj negalėjom, tai vyras sugalvojo tokį būdą:
nukarpiau vielutes ir kad paspaudus neiškristų pagaliukai dėl visa ko užklijavau…:
šoninės detalės orginale nebuvo nei kiek paminkštintos, bet man norėjosi ir jų tokių minkštesnių, tai dėjau truputį sintepono ir aptraukiau…:
ir paskutinės detalės sugulusios į savo vietas:
ir taram param turim gražuolį krėsliuką- sūpuokliuką:)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarų – 5

Nu super!

aida | 2015-01-13 15:03

Jus nerealus kruopstarankiai :)
labai grazu, net pavydetina..

spaudziam desine, sveikatos, ir laukiam nauju postu.

Darius | 2015-01-16 10:51

nereaaaliai grazus kreslas. super, kad veliuru aptrauket

vilniete | 2015-01-19 13:51

Auksines rankas turit :) labai grazu…

Donata | 2015-05-11 13:23

Sveiki,

kadangi vadinates Siaudine troba, gal but jus Zemaiitijoje?
Tiesiog, ieskome bendraminciu netoliese:)
butu smagu, jei atsilieptumet el. pastu.

Jurate | 2015-07-31 00:14

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)