BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Kur karaliai pėsti vaikšto…

Gal kam atrodo ir per daug wc tokiam nedideliam name, bet mum jo reikėjo :)  gavosi jis toks šviesus ir mielas :)  smagi patalpėlė :)

iki puses iškalėm juodalksnio lentelem, truputi pasendinau, nudažiau baltai.  tapetai…  apie juos dar bus atskiras įrašas….

ir kažkada jau rodžiau seną uošvių lempikę, prikeltą naujam gyvenimui :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarų – 2

Wc išėjo liuks! Toks romantiškas:)Kaip klijavot tapetus? Tiesiai prie molio tinko? Kokiais klijais? Ir labai ačiū už galimybę jus aplankyt - kaip sakoma - geriau vieną kart pamatyt nei šimtą kart išgirst:)O ketinimai patys geranoriškiausi. Būčiau dėkingas jei atsiūstumėt el.paštu kontaktus.

Tomas | 2014-01-05 14:23

pradzioj galvojau klijuoti tiesiai ant molio, o paskui pabijojau kad persisvies per sviesius tapetus, tai viena karta nuglaisciau su glaistu.. plonu visai sluoksniuku…. bet realiai tai nebutu persisviete, tai galima buvo tiesiai ant molio klijuot pires tai nugruntavus siena. tapetai popieriniai tai ir klijavau su popieriniams tapetams skirtais klijais… cia vienintele vieta kur surizikavau ant laukiniu sienu klijuot tapetus… kitur tik ant vidiniu sienu bus…

siaudine | 2014-01-10 14:02

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)