BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Laukinės sienos

po truputį pradjom klibinti ir šiaudus… sandeliavom juos keliose vietose… dvi iš jų buvo vištų aptvarai…  taigi aptverti iki pat stogo, žodžiu ten neturėjo šansų užklysti jokia katė…  ir ką??? vienoje vištidėje buvo tik nugraužti kitkų šniūrai, o kitoj, tai taip sučečkavotos kitkos, kad aš jau buvau puolus į paniką… lėkiau apžiūrėti, kaip atprdp kitkos pastogėj ir pavėsinėj.. jos ten kaip tik sudėtos… tai nusiraminau… tuos susmulkintus šiaudus sudėjau į vidinių sienų plaušmolį :)

mano tėvukas savo atostogas paskyrė mums :) ačiū jam už tai.. jis pradjo slėgti šiaudus :) visą šiaurinę sieną slėgė kas dvi kitkas, nes mum su vyru nesigavo gražiai trijų suslėgt, tai ir tėtis net nebandė, bet po langu pamėgino tris slėgt ir viskas jam gavos… tai toliau jau kas tris slėgė…

čia šiaurinės sienos gabaliukas :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarų – 7

Saunuoliai! Kiek Jusu stogas atsikises nuo sienos? Ir kodel pasirinkot butent tiek?

Brigita | 2012-07-24 07:28

Ačiū :)
pastogės bus maždaug 1,25m… darėm “iš lempos” :) per daug nebus niekada. o per mažai… bus… žiūrjom kad langų nepaslėptų ir kažkiek sienas saugotų.

siaudine | 2012-07-24 10:02

Mes galvojam apie 8ocm. daryti, dabar galvoju, gal per mažai. Tiek daug, gal neužstos saulės. Žaviuosi tokiais žmonėmis, kurie taip puikiai tvarkosi ir ypač moterys :)

Brigita | 2012-07-24 12:01

mum ūkiniam gavosi pastogės metras… tai gero lietaus atveju apačia vistiek šlampa, tai namui apskritai nuo vyraujančio lietaus puses kalsim lenteles… nes jau vasariniai lietūs savo veidelį parodė, o kai ruduo prasidės, tai… iš kiros pusės tersa yra, o nuo šiaurinės pusės tai vėjų nelabai pas mus būna, o ir krūmai šiokie tokie yra… dar viskas nuo vietovės priklauso, jei yra uzuovėjos tai užteks ir 80, bet kai mes ant plyno lauko tai žiauruma… dėl saulės tai vasarą gerai kad užstoja, o žiemą manau bus pats tas :) saulės tikrai turėtume gauti :)

siaudine | 2012-07-24 12:06

Superinė tavo trobelė, būtinai reiks atvažiuot į svečius, pasigrožės ir pasimokyt… ;-) Sėkmės greičiau pasiruošt žiemai !

Lina | 2012-09-06 13:51

Na, kur naujos nuotraukos, tikrai nestovit vietoj…

Brigita | 2012-09-17 07:02

Saunuoliai! Iš ko tiksliau dengėte stogą? Kokia išmatavimai?

Plytelės sienoms | 2016-03-10 09:54

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)