BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Mažylio lėktuvėlis…

Turime name 4 atskirus, vienodo dydžio kambarėlius :) visi maždaug po 10kv.  taigi mažėlio kambarys.

kas pamena, tai dariau jam lempą lėktuvėlį.. nuo jos ir gimė mintis apie tokį kambarį, bet gavos jis kitoks, nei buvo pirminis sumanymas… ieškojau vintažinio fototapeto su lektuvais, deja radau tik kelis ir tie buvo ne mūsų kišenei… tada buvo mintis pačiai piešt, bet paskui netyčia radau tai kas yra dabar… tada to filmuko Lietuvoje dar nebuvo ir net nenumaniau kad bus… na bet yra kaip yra ir džiaugiuos kad vaikui jis patiko :) taigi ant sienos atsirado JIS :)

vaikų kambariams jokių baldų neturėjom.. tik vyresnysis turėjo lovą ir komodą… taigi šiam kambariui reikėjo visko… nesinorėjo kambarių apkraut jokiom spintom, tai pradėjau ieškot komodos… pradžiai buvau paskolinus savo IKEA MALM komodą ir ji visai neblogai žiūrėjosi, bet kai pastaroji nukeliavo savo vieton, reikėjo alternatyvos. po paieškų nusprendžiau nupirkt jam tokią pat MALM, bet visai netyčia skelbimuose radau štai šią :) irgi IKEA, nedaug naudota, bet kaina perpus mažesnė nei naujos…. na ir neatsispyriau :) truputį patrumpinom kojas, nes man kažkaip jos per aukštos pasirodė ir labai šauniai ji čia tiko :) vienoj pusėj rūbai, o kitoj- žaislai :)

lovą radau pušinę, niekuo nedengtą, taigi buvo puiki medžiaga tolesniem veiksmam :) nudažiau aš ją baltai, prie jos sendaikčiuose radau paprastą spintelę.. truputį irgi patiuningavau ir bavos visai neblogas komplektukas :)

Apie spintelę:

buvo ji tokia:

teko pašveisti, tada priklijavau tokias medines juosteles, kurios gavos kaip filingiukai. kadangi šalia lova ant gražių kojų, tai ir spintelės panašios reikėjo…  nesugalvojau iš ko jas padaryti, ir pradėjau keliaut per visus savo “turtus”… radau jas virtuvėje… supakuotas, taip niekad ir nenaudotas.. tai druskinė ir pipirinė :) pritaisėm jas, ir viską nudažėm :)

ant balkio buvo numatytas apšvietimas. prie lėktuvo man pasirodė visai nieko variantas, tokios paprastos laukinės lempos:

vietoj pagrindinio šviestuvo pa šiai dienai kabo tik lemputė :(

Stalas paprastas iš JYSK’o, bet irgi nudažytas baltai.. kėdė iš IKEJOS, bet baisiai man ji nepatinka, nes labai jau tepli ir labai sunkiai valoma… kitam vaikui nupirkom tokią tik lakuotą, tai jokių problemų… o ši tai kažkoks neusipratimas…

vaikai iš darželių. mokyklų parsineša visokių padėkos raštų, nuotraukų… kad nesimetytų, o ir pats vaikas galėtų didžiuotis, nusprendžiau abiem padaryti tokias kaip garbės lentas… šiam kambary nupirkau paprastas apdailines juostas, priklijavau prie sienos ir nudažiau sienų spalva. prie bendros kambario stilistikos :)

va taip gyvena mūsų jaunėlis :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarų – 6

Super gražu

vilniete | 2015-11-20 10:52

Ar cia fototapetas tas lektuvas?
Kaip jis kibo prie molinio tinko?

Tomas | 2015-12-01 09:44

Taip, fototapetas :) pas mus kiekvienam kambary po fototapeta yra… Visi ant vidiniu sienu…. Jas tinkavim kalkiniu tinku ir glaistem :) nors mazam wc tai buvo molinis tinkas, tai ant jo tik karta plonai glaistu perbraukiau ir klijavau tapetus… Laikosi puikiai… Ten net ant lauki i sienu klijavau :)

Siaudine | 2015-12-02 11:27

Labai smagu užskus rasti kelis įrašus:)po ilgo laiko.
Berniuko kambarys atrodo jaukiai ir mielai.
Sėkmingų ir kūrybingų, Jums, šių metų!

Danguolė | 2016-01-04 21:21

Labai gražus lėktuvėlis ant sienos. Ir aš mąstau apie išpieštą vieną sieną vaiko kambaryje. Tik nežinau ką geriau rinktis, ar fototapetus ar ranka išpiešti…O po to galima tą fototapetą nulupti kažkaip ar uždažyti?

baldai | 2016-07-25 10:41

Geras. Spalvas pamačiau ir nusišypsojau. Pas mus labai panašios spalvos dominuoja ir beje grindų spalvą panaši irgi. Net ir baldų stilius. Gražu!

Dizaineris | 2017-11-07 13:29

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)