BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Misija- LOVA


Štai ir pribrendo reikalas šiam darbui… Namo statybos nepraėjo be pasekmių… nugaros skaudėjo abiem, o aš rudeniop išgirdau diagnozę- pasislinkęs stuburo slankstelis… vaikščiot sunku, sėdėt sunku…. žodžiu… kadangi miegojom pasidėję čiužinį ant grotelių, kurios buvo tiesiog padėtos ant grindų, tai rytais atsistot iš “lovos” pasidarė misija neįmanoma… teko atsiprašyti mūsų senos ąžuolinės lovos, kurią buvom išbrokiję už nebetikimą prie naujojo kambario ir tiesiog ji buvo kiek per gremėzdiška mūsų kukliam miegamukui :) savaitę joje bandėm miegot, bet buvom pamiršę, kaip ji traška braška nuo menkiausių judesių, o ir vistiek atsikeldavom kaip sudaužyti… taigi vėl ją išbrokijom, tik šįkart su visu čiužiniu ir šūkiu: NUSIPELNĖME MIEGOTI KOKYBIŠKIAU :) taigi pirmiausiai užsisakiau KIETĄ čiužinį ir ėmėmės su vyru konstruoti lovą… seniai svaigau apie paprastą lovytę be kojūgalio, nes kambariukas siauras ir praėjumui vietos ne marios… jau pirkdama užuolaidas pasiėmiau gaugiau audinio su mintim apsitraukt lovos galvūgalį :) kol aš paišiausi galvūgalį ant popieriaus:

vyras pradėjo rinkti karkasą. tam panaudojom blankes, kurios liko nuo laiptasijų. tai buvo džiovinta obliuota pušis. Tiesa kadangi sijos buvo nemenkos tai teko nuvežt kad perpjautų jas išilgai.. taigi gavosi lentos 3,5*18.  Kadangi visą gyvenimą miegojm 140*200 lovoj, tai ir dabar liko tie patys matmenys :)

galvūgalio karkasui reikėjo kažkokios plokštės, pradžioj žadėjau pirkt fanerą, bet mūsų kaime storos nėr, tai reik užsakinėt, o man reik visko čia ir dabar, tai vėl teko pasiraust uošvių lobynuose. Jie kaip tik buvo išardę seną spintą, kurios plokštės mum puikiai tiko :) plokštes teko sujungti, bet tvirtumo gavosi užtektinai. Sukom iš galo kitą plokštės gabaliuką, visas siūles tepėm montažiniais klijais:

minkštinimui naudojau ploną poroloną.. dėjau trim sluoksniais, pirmą priklijavau prie plokštės skiestais PVA klijais. sluoksnius kirpau skirtingo dydžio didėjančia tvarka. Pirmi du sluoksnia:

ir trečias sluoksnis jau su užlenkimu į kitą pusę:

neblogas galvos skausmas buvo kojos :) visokių minčių buvo, bet apsistojom ties tokiu… Pradžioj vyras sake kad neįsisvaigčiau, bet kur jis dėsis tokią vriedną žmoną turėdamas. Na bet mano užmanymą įgyvendino puikiai :)  taigi ėmėm likučius nuo statybų. Brūselis 12*12, dvi briaunos paturbintos ir turim štai tokį puikų rezultatą:

taigi karkasas gatavas, viskas suklijuota ir susukta :) viską aptraukiau sinteponu.  Tokiu sakyčiau storoku…

kažkodėl sugalvojau kad dar nepakenktų ir pamušalas, o ir turėjau tokios paprastos medvilnikės, tai kodėl ne :)

na ir pagrindinis audinys :)

sagutes pirkau mūsų univermage… sakau kokios pačios pigiausios :) nusiuntė prie dėžučių kur sagos po penkis centus :)  ir kokios puikios formos radau!!!!

aptraukiau jas ir vualia:

nors ir turim geras lovos groteles, bet atsižvelgiant į mūsų abiejų nugaras, pagrindo reikia kieto… taigi panaudojom tos pačios spintos duris, dėl čiužinio kvėpavimo pridarė vyras daug skylučių ir pagrindas yra :)  kaip ir sutūpusios į vietas sagutės :)

atkeliavo čiužinys ir jau  miegu su malonumu :) tik klausiu savęs, kodėl to nepadarėm anksčiau :)

įdomumo dėlei suskaičiavau kiek tas malonumas kainavo :)

mediena 70lt

porolonas 17lt

sinteponas 26lt

klijai 8lt

audinys 22lt

sagutes 1lt

varžtai na kokie 10lt

viso apie 150lt

jei būt reikėję pirkti fanerą ji būtų kanavusi dar apie 200lt


SALDŽIŲ SAPNŲ :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarų – 6

nuostabus darbas ir jusu namukas:)

Alice Wonder | 2014-12-01 18:09

pagaliau! ilgai lauktas naujas irasas:))
uzuojauta del nugaru…

aida | 2014-12-05 14:03

Puiki lova, o ir audinio spalva labai gerai dera su tapetu. Linkėjimai pasveikti:)Buvo smagu sulaukti naujo pasakojimo.

Danguolė | 2014-12-07 00:16

Laba diena,
Sakykite prašau, o koks yra kietas čiužinys ir kokia jo kaina?
Dėkui

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Nerijus | 2015-03-08 11:44

Laaabai smagiai atrodo lova! O jei dar ir patogi…

Donata | 2015-05-11 13:19

Nuostabu,
Viskas pasirodo įmanoma.
Dideliausios sėkmės :)

Nerijus | 2015-11-10 16:50

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)