BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Pavasari, aūūūūūūūūū!!!

Hmm, gal kas matėt pavasarį?? prisimenant praėjusius metus tai kovo 15 pradėjom kelti ūkinio karkasą…. mūsų žiemkenčių laukelis jau buvo žalias žalias, o sviego nebuvo nei kvapo….. na šiemet, deja, mūsų niekas nelepina….

nors pečiuką pasikuriam, bet vistiek dirbti jokio malonumo…. kai buvo šioks toks atšilimas, puoliau prie pirmojo šlykščiausio likusio darbo… bet jis pasirodė visai nieko ir gan greit ėjos… bet vėl grįžo žiema ir neberizikavau toliau to daryti….

kad nebutu šalčio tilto, tai sienų šiaudai turi sueiti su perdangos šiaudais. taigi perdanga pakabinta žemiau mūrloto. dedant šiaudus iš lauko  gavos taip, kad ten teko pasiaurinti kitką, o viduj liko medis… na skamba sudėtingai o atrodo taip:

toks dalykas gavosi ilgosiose sienose… taigi dabar kabinu tinklelį ir dedu ten labai labai lengvą plaušmolį :)  praktiškai šiaudus tik suvilgytus molio tyrėje.

labai bijojau šito darbo, bet viskas pasirodė paprasčiau :) trečdalį padariau per du pusdienius…

dabar atrodo maždaug taip:

antras susižavėjimo nebekeliantis darbas-  sienos mūrijimas… pradžioj atrodė nu kas čia yr.. sumūrysiu greit ir smagu :)  deja deja… radžioj pati ir skaldžiau plytas ir išsipjovinėjau (aplink duris darau tokį kantuką kad nereiktų apvadų, o ir du medžiai yra, kuriuos irgi reikia gražiai apeit) paskui jau vyras prisidėjo, bet vistiek.. realiai per diena sumūriju MAX 3 eiles… o dabar jau ir pasilipt reikia, nes nebepasiekiu, o koja savo šneka… na bet per kančias žvaigždes….

čia vonios siena:

tas vienas pagaliukas tik kreipiančioji, kuri nusiims… o kitas pagaliukas užsitinkuos.. o reikalingas jis bus stiklinei pertvarai tvirtinti :)  čia bus mūsų dušo kabina :)

o čia svetainės sienos fragmentas:

dar ilgai svarstėm, ką daryti su  viena pertvarėlė.. pradžioj sakėm darysim lentynėles, bet paskui sugalvojau kitaip (bet apie tai KODĖL, papasakosiu veliau.

žodžiu padarėm tokį nedidelį karkasiuką iš trijų statinių 5*5. iš virtuvės pusės susukom likutines lubų lenteles , kurios čia ir liks… dabar jos atrodo baisiai, bet ateity tikrai bus gražu :)

iš kitos pusės dviem kryptim susukom plonas reikutes  ir paskui viską padengiau plaušmoliu. per dieną šitą gabaliuką ir padariau… įvertinant tai, kad klaušmolį maišiausi rankomis :)

per žiemą dar padarytas nemažas darbas.. išvedžiota visa elektra :) skydelis:

čia aš nesuprantu nieko… čia jau vyro stichija :)  man svarbu veiktų :)

dar susukom viršutinio kambariuko karkasą… vienu momentu jau gailėjausi kar prasidėjom su tuo kambariu, nes kainuos jis mum papildomai nemažai, o ir knisiaus papildomo… bet kai padarėm karkasą…na smagus tas kambariukas bus…

ir viskas…tiek ir tenuveikėm  :(

na dar pažaidžiau su lempa, bet juk čia ne darbas….

radau senutę uošvių rūsy, tai truputį padailinau ir bus į mažąjį wc :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarų – 6

Aš negaliu atsistebėt jūsų šeimos fantazija! Šaunuoliai :)

Eglė | 2013-03-25 14:34

Kažkaip įsivaizdavau, kad jūs visas vidines pertvaras iš plaušmolio varėt. O čia pasirodo ir plytų esama.. Su plytom juk smagesnis darbas?

audrius | 2013-03-27 14:11

Egle, ačiū :)

Audriau, taip labai daug is plausmolio darem… ale va atsirado ir sita… 8m ilgio sienelė… su palusmoliu tikrai paprasciau!!!!
nors neneigsiu, vakare, po dienos darbo ziurit i ta plytu siena- grazuuuuuuuuu…. nors jau uzkniso negyvai….

siaudine | 2013-03-27 21:19

Negaliu suprast kodėl su plaušmoliu gaunasi paprasčiau. Juk su plytom greitis.. Ar užknisa tuos kampus pripjovinėt? Nebent pas jus plytos dar reikalauja prieš tai apdirbimo. Kaip suprantu plytas tarpusavy rišot cemento sk., moliu nebandėt?
Ačiū

audrius | 2013-03-27 22:45

musu plytos buvo neskaldytos… taigi kiekviena patys dar ir nusiskaldom… bet cia menkniekis… nezinau, gal kad jos skaldytos, gal kad as nemoku, bet stengiuos jas kuo maziau istept… pacios plytos nera idealiai lygios… esu murijus paprastas plytas, kur tep lep ir viskas… o cia sakau.. vien tas ziurejjimas kad neisiterliotu… nes kai murijau krosni tai kol as paskui nuploviau ja…. ir tai dar neatsiplove normaliai….

o muriju molio skiediniu ;) vietinis molis, zvyro siek tiek ir puodelis du cemento ant mazdaug 4 kibiru skiedinio. pradzioj bijojom kad netvirta bus, bet vienoj vietoj teko siek tiek nugriaut, tai maza nepasirode :) taip kad viskas ok su tuo skiediniu :)

siaudine | 2013-03-28 17:32

Kaip jums sekais, gal jau gyvenat?

Brigita | 2013-05-22 18:11

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)