BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Pavasarinė pradžia :)

Vakar lauke kvepėjo pavasariu… vežėmės namo langus ir galvojau… na daug tų blogų apie statybas ir net apie šiaudines statybas, bet man juos taip malonu skaityti, kad dar vienas nepakenks tiems, kas kažkada statys šiaudinuką :) štai kodėl nusprendžiau pradėti :) tai nėra ir statybų pradžia, nes iš rudens šiek tiek padirbėjom, bet tai juokas, palyginus su tuo, kas laukia šią vasarą :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarų – 5

Saunuoliai, tokia informacijos dalyba labai dziugina mane! Ypac kada siaudiniu namu statytojai apraso savo potyrius. Aciu Jums ir sekmes busimuose darbuose, taip pat kantrybes kartais mus pradziuginant savo puslapyje. Toks darbas tikrai pritraukia zmones ir manau kai kam padaro teigiama apsisprendima, tad tokiu budu Jus pleciate musu gretas. Dar kart valio! Uz Jus!

rapolas | 2012-03-01 07:41

Tikrai saunu,kad atsirado dar vienas blogas - kiekvienas statytojas turi savo nuomone, vizijas… gera pasisemti naujesniu ziniu… O kada planuojate kelti sienas?

Donata | 2012-03-10 12:38

jei orai leis tai šį savaitgalį kelsim ūkinio karkasą :)

siaudine | 2012-03-12 22:47

Ačiū už tokius blogus. Nes kiekviename randu kažką naujo, kažką kitaip padarytą. Kai statysiuos, info jau turėsiu prisirinkęs sočiai :) Šaunuoliai, sėkmės jums. Gal kada aplankysiu, kai į Mažeikių pusę važiuosiu. Tik kontaktų jūsų dar nežinau :)

Gintautas | 2012-06-11 10:52

Sveiki,

Susidomėjau Jūsų patirtimi, norėčiau kelių patarimų, bet niekur nerandu Jūsų kontaktų. Galbūt galite man parašyti el.paštu juozapaityte.ruta@gmail.com?

Rūta | 2013-07-02 11:14

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)