BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Perdanga arba kaip mes vos nepalūžom….

Nori nenori perdangą reikėjo šiltinti….. pirminis sumanymas buvo šiaudai… per žiemą jie ten buvo… bet kai atėjo TA diena, tai man net bloga darėsi…. KAIP ten reiks suket TIEK molio…KAIP išvedžiot ortakius….  jei atvirai tai tiesiog neturėjau tam jėgų visiškai… pradėjom skaičiuot kiek kainuotų paimt ir sumest at tos perdangos purplastį.. paprasta, greita….jei siltinant 30cm, tai kuklūs 3tlt…..bet tiek to…. pinigai uždirbami… ale buvo šeštadienis…  niekas nedirbo.. su niekuo neimanoma tartis…. o man dar toks kirbesys dūšioj… na kaip šiaudinis namas su putplastine perdanga…. na, sakau… pabandom, kas čia bus…. kaip eisis….

sukonstravo vyrs tokį pakelėją:

virvę panaudojom, tą, kurią kažkada radom pajury :) na ir pradėjom…. molio skiedinys, šiaudai, anr viršaus geras plaušmolis…. ėjosi kur kas lengviau nei tikėjausi…. vienintelis nepatogumas buvo pirmos dvi eilės palei perimetrą, nes reikėjo vos ne gulščiom…. ir kaip tik buvo prasidėję karščiai tai pastogėj temperatūra buvo lengvai tariant fantastiška :)

paskui prasidėjo šildymo vedžiojimas…. ortakiai pasislepe bendrame masyve….

žodžiu visus 80kv, plius šildymas, plius dar sieną kambariuko reikejo apsiūt iš išorės mes padarėm per 5 dienas :) sakyčiau visai neblogai :)

galutinis vaizdelis gavos toks…. (matosi pirmos dvi eiles sausos, kitur dar džiūsta):

dabar jau ten viskas išdžiuvę, šildymas išbandytas…. vyras net uzsilipo ir pavaikščiojo.. niekas nesulūžo :)

vienintelis tokio šiltinimo minusas- svoris….pas mus trys sijos buvo 5m, tai jos mazdaug centimetru ties viduriu įlinko :( ten kur buvo 4m- viskas gerai…. o kur dar jos trumpesnes tai jokių prioblemų :)

likusi perdangos dalis, kur bus palepinis kambariukas, siai dienai apsiltintas įcm vatos ir dar stogas siltinsis 20 arba 25cm vatos…. bet pamenu kažkurią dieną užėjo nebloga kruša, tai ruose kambariuose kur šiltinta šiaudais, krušos garsas vos vos girdejosi per langus.. o šiaip net nesitikėjo kad perėjus iš vieno kambario į kitą toks akivaizdus skirtumas :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarų – 9

puikus irasas

Vida | 2013-07-02 18:37

super jums viskas gaunasi, smagu! :)

namukas | 2013-07-04 15:50

aciu :) kai darai ir darosi kazkaip…. sunkiausia pradet :)

siaudine | 2013-07-04 16:14

Cia 4, 5m sijos be atramu? Kokiu jos matmenu ir kas ant ju laikosi?

Mantas | 2013-10-30 18:21

18*7. ant ju tiesiog medines dailylentes sukaltos ir ant ju siltinimas :)

siaudine | 2013-10-31 20:45

Sveiki :)

O ką Jūs dėjot po tom šildymo kitkom? Kaip matau kažkokią plėvelę lygtais, o moliu ar tepėt apačią?
Mes irgi savo perdangą būsimą planuojam taip pat šildyt, tik va tų techninių klausimų kyla :)

Vytas | 2014-02-07 21:35

dejom atspindincia plevele, na kaip uz radiatoriu zmones deda, arba po sildomom grindim kloja…tada ant jos pulem molio misini, ant virsaus dejom kitkas ir paskui kitkas uztepinejau plausmoliu…plausmoliu tam kad nesutrukinetu paskui visas tas plotas:)

siaudine | 2014-02-10 21:54

Iš techninės pusės labai taisingai ta plėvelė įdėta. Ją galima pakeisti į popierių dengtą aliuminio folija jeigu plėvelė nepatinka. Jis puikiai klijuojasi su tapetų klijais, tik reikia pažiūrėti perkant, kad nebūtų peršviečiamas. Dėka šio sprendimo turėsite daug sausesnį šiaudų sluoksnį žiemą.

Kodėl ir stogo nešiltinote šiaudais?

Bangunamas | 2014-03-03 19:13

del stogo tai per plonos gegnes… apsiltinom 20cm vatos… tiek siaudu butu mazai, o zeminti neturim vietos. nes ir taip ten to aukscio ne per daug… o ir darbo butu ziauriai daug… ir svoris.. zodziu tas kambariukas bus vatinis :)))

siaudine | 2014-03-04 08:51

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)