BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Piešinėliai

pradžiai pasirodau, ką mes čia planuojam statyt… kadangi man visada smagiau žiūrėt tokias vizualizacijas, nei sausus brėžinius, tai ir rodaus savo keverzones :)

pradžiai sklypelio planas… na forma ne super drubet puiki, bet  turim ką turim :) vis įdomiau nei standartinis stačiakampis :)

taigi, turim namuką (9*14m) ir ūkinuką(6*12). pasaulio šalys aiškios :) juoda juosta, toks nedidelis kalnelis sustumtas prieš kasant pamatus, jį tokį ir paliksim. Toliau daržiukas daržovėms.. bijau sumeluot bet apie 10 arų gavosi… šulinys gal tolokai nuo namo, bet ten radom gyslą, ten ir kasėm :) tikriausiai neapsirikom bet iki žiemos spėjo prisirinkti pilnas pilnas sulig žeme, ty 5 rentiniai.

NAMAS. paišiausi ilgai, dėliojau visaip, turėjo tilpti visko nemažai.. tai lengva nebuvo… didžiausias blogumas kad jau esame gyvene name ir daug maž žinom visokius niuansus, kur ko reiktų… taip atsirado du įėjimai, papildomas nedidelis wc ir sandėliukas… stengėmės kuo daugiau langų į pietus, kuo mažiau į šiaurę…  taigi, tam tadam, namo planas:

ir šiokia tokia 3D versija:

jei kas turit pastebėjimų- mielai laukiu :) miegamieji kambariukai nedideli, tokius turėjo, užteko.. ten tik miegot ir eidavom… kas pasiges katilinės, tai iškart sakau kad šildymas bus ortakiais nuo židinio :)

ŪKINIS. ūkinis kaip matot irgi nemažas :) nežinau ar tokio reikia, bet čia bus daržinė, meisternė, virtuvėlė na ir tvartukas :) nes vištų tai tikrai bus, o didesnių gyvuliukų.. na bus matyt :)

ūkinis irgi bus šiaudinis, tik daržinė medinė :) abu pastatai bus su keturšlaičiu stogu. na paveiksliukai gražu, o realybė žiūrėsim kaip atrodys :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarų – 5

Galbut galetumet pasidalinti, kaip planuojate sildytis ortakiais? Mes irgi turime tokia ideja, bet truksta patirties tad ieskom informacijos.

Aciu
Arturas

Arturas | 2012-02-29 19:18

Smagu dar vieną šiaudinį blogą pamatyt:) Būsiu nuolatinis jūsų lankytojas, malonu bus sekti karštomis pėdomis.
Mes irgi planuojam statyt šiaudinuką. Nors pas jus tik pradžia bet jau esat žymiai toliau pažengę už mus:)
Aš taip pat turiu kompiuterinį 3d variantą pasidares. Dariau miegamuosius kuo toliau nuo svetaines. Turim tokią karčią patirti pas uošvius bute: virtuve-svetaine labai minimaliai atskirta nuo miegamuju. Visi turi keltis eit miegot vienu metu. Jei didele šeimyna tai kyla problemu. Na, bet gal jum tai visai netrukdo..

Audrius | 2012-02-29 19:38

O su kokia čia programa daryta?

Audrius | 2012-02-29 19:39

Artūrai, kūrensim židinį, nuo jo vesim ortakius į kambarius. principas čia labai gerai parodytas: http://www.zidiniumeistrai.lt/sildymas.html?mid=4
Audriau, dėl miegamųjų jūs galbūt teisus… pati kai buvau vaikas gyvenau perenamų kambarių bute ir mano durys buvo į svetainę.. nesakyčiau kad labai trukdė. dėl mūsų miegamo nepergyvenu o nuo vaikų tai skirs židinio siena.. ten gausis toks ale koridoriukas.
o žaidžiau su http://www.floorplanner.com

siaudine | 2012-02-29 19:56

Sveiki :)
Jusu bloga seku nuo pradzios ir labai dziaugiuosi, kad ji rasote, tikrai daug naudos, o malonumo dar daugiau :)
Norejau paklausti - ar jus statote savo nama ant zemes ukio paskirties ar namu valdos zemes?
Mes nusiziurejome sau zemes ukio paskirties sklypa (zinom, kad tapus ukininkais galima statyti sodyba), bet tas sklypas yra su valstybiniu drenazu ir kylo klausimas, ar ant tokios zemes galima statyti, ar neatsiranda papildomu problemu?

Vytas | 2013-04-20 06:17

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)