BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Pliusiukai :)

Hmmmm… nebekyla rankos rašyti.. net nežinau kodel…. žiūriu nuo paskutinio įrašo jau cieli keturi mėn praėjo… daug… atrodytų tiek visko galejom nuveikt… o ar nuveikem??? na per tuos keturis mėn daug visokių peripetijų vyko, taigi vos ne du mėn galim užskaityti kaip nedarbo :( na bet nieko nepadarysi… pervargom? galbut… na bet vistiek pokyčių yra ir jau matau šviesą tunelio gale…. na bet apie viską nuo pradžių… perskaičiau paskutinį įrašą ir galvoju, kur čia galima būtų pliusiukus sudėt :)

taigi…

dar lauke liko nutinkuoti pamatą, susukti lenteles ant vakarinės sienos, sudėti kryžiukus ant balkono ir terasos, ir…. viskas :) reikia dar tinko paskutinio sluoksnio, bet tik dėl savęs…. o kadangi poroj vietų noriu papuošt tas lygias sienas šiokiais tokiais ornamentais, tai šiemet tam laiko tikrai nebus….
terasos pakelt šiemet irgi tkriausiai nespėsim…. bet čia jau ne pats butiniausias reikalas, tai irgi gali būti kad teks palaukti iki pavasario…. na žiūrėsim :)

pirmas pliusiukas. pamatas nutinkuotas… uošvis atkasė, pasamdytas zmogelis uždėjo tinkliuką su tuo mišiniu, o ar per dieną nutinkavau struktūriniu tinku :) tada uždėjom koriuką ir užkasėm :) vieną sieną užkasė vaikai :) už tai buvo nusivežti pažaist boulingo :))))

antras pliusiukas. susukti lenteles ant vakarinės sienos :)  jos susuktos ir impregnuotos… buvau užsisvaigus jas nudažyt raudonai, bet paskutinę minutę supasavau ir gavos juodo šokolado spalva :) na.. priprast reikėjo bet iš principo man patinka :)  vasarą labai gražiai žiūrisi, o kai dar bus žolytė aplink :)

nuotraukoje matosi ir pamatas ir lenteles :) koriukas kolkas kyso, bet kai atsiras nuogrinda tai jis bus nupjautas.. tada vaizdelis bus normalesnis :) nuotraukoje dar matosi mano mamuko triūsas :)  vieną savaitgalį nuvalė visus langus :)  negalėjau patikėt kad jie buvo tokie nešvarūs :)))

trečias pliusiukas. uppps… pliusiuko nėr :)  kryžiukų ant terasos turėklų nesudėjom, bet…. vyras susuko visas vėjalentes…. nors ir sunku patikėt bet suko jas virš mėnesio vakarais… na jas reikėjo nusidažyti dar prieš tai du kartus :) taigi pastogės baigtos!!!

Dar ačiū mano tėčiui, kuris vėl savo noru atostogas praleido pas mus ir sukimšo šiaudus į ūkinį… taip pat pirmu sluoksniu ištinkavo jo vidų…. aš nutinkavau lauką pirmu sluoksniu ir labai norėjau dar antru sluoksniu apiet šiemet, na bet…  nebepriėjo rankos… tikiuosi nieko labai baisaus per žiemą nenutiks….

nutinkuoto nuotraukos pasirodo neturiu….

kas dar gero nuveikta??? šis tas ne pagal planą :)  TURIM TERASĄ!!! kažkaip taip gavos :) ji nereali :) uj kaip laukiu vasaros, kai galsim ja naudotis, nes dabar jau per šalta…

pradžioj grindų karkasas :) netgi sugebejau jo medieną su antiseptiku kažkokiu nutept du kartus :)

na ir jau baigta:

šokių aikštelė tamsoje :)

dėl tvorelės niekaip neapsisprendėm, tai palikom tą reikalą pavasariui… per žiemą pasvajosim :) nuo vėjų logiška būtų dėti tamsintą grūdintą stiklą… bet kaina tokio reikalo…. kryžiukai kaimo turizmu man kvepia… šiaip kažkokią tvorikę padaryt… na žiūrėsim :)

pagaliau atvežė palėpės langą :) sudėjo vyras kolbas… žodžiu laukinius darbus šiemet jau baigėm:

jau gerą mėn knisamės viduj…. nors aš ir nemažai vasaros praleidau ten… pati viena tinkavau visas sienas… reikėjo antru sluoksniu nutinkuot na ir dabar jau pabaigiau trečiuoju nutinkuot :) bet apie tai kas vyksta viduje kitame įraše :)


Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarų – 4

Vaizdelis man patinka, šauniai padirbėjot! ;)

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

namukas | 2013-11-19 14:10

Sveiki, labai dailus namukas gavosi :) ir gamta graži

iknamai | 2013-12-12 18:24

Jūs esate šaunuoliai. Jūs parodėt mūsų kraštukui kaip reikia statytis. Ne iš betono luitų ar blokelių. Stebėjau jūsų statybą nuo pradžių(specialiai su dviračiu pramindavau pro šalį, pažiūrėti kaip Jums sekasi:)). Džiaugiaus jūsų energija ir triūsu. O dabar netyčia aptikau Jūsų blogą. Jei būčiau jaunesnis, tikrai statyčiausi tik šiaudinį namuką. Labai norėčiau pabendrauti, su Jumis tame nuostabiame namuke, ir paklausyti Jūsų patirties. Šaunuoliai.

Ramūnas | 2014-02-06 22:26

Ramunai, kita kart kai vaziuosit pro sali tai butinai uzsukit arbatos :) mes nesikandziojam :)

siaudine | 2014-02-14 11:14

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)