BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Pramogos vaikams

Auginame du berniokus :) vienam ant nosies 4, kitam jau visi 7…. Dičkio jau net gaila.. nes jis jau daugiau kaip puse savo gyvenimo gyvena statybų ritmu :) taigi nusprendėm pirmiausiai palepinti juos ir kai tik galėsim įbrist į sklypą- suręsti jiems žaidimų aikštelę.. kad galėtų būt ir šalia ir nenuobodžiautų statybų metu :)

senąjame kieme buvau suprojektavus štai tokią žaidimų aikštelę:

padarėm ją gana greitai :) vaikai kone vasarodavo joje, o mes su vyru palinguodavom ant suoliuko, o ir rytinė kava ant jo atrodydavo gerokai skanesnė :) bet bernai paaugo i veiklos norisi daugiau :) o ir vietos turim, tai kodėl ne :) pasipaišiau štai tokį piešinuką :)

man rodos veiklos bus gerokai daugiau :) viską atversim neaukšta tvorele ir atvešim mašiną smėlio.. tai gausis maždaug 40kv smėlio dėžė :)

dar labai patiko toks dalykėlis:

reiks pamėgint sumeistraut, tik kolkas nekyla minčių, ką galima panaudot vietoj to žiedo???

rąstai užsakyti, belieka parsivežti ir pameistraut :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarų – 3

Labas as irgi planuoju savo rankomis statyti siaudini esu pasibraizes panasaus tipo staciakampio formos nama taip pat bus oratkinis sildymas ibetonuotas i grindis, norejau paklaust kas projekta dare? kokiam mieste? ir kiek kainavo? nes as siuop metu ieskau pirma noriu projekta pasidaryt su leidimu, aciu perskaiciau bloga patiko:)

giedrius | 2012-03-04 20:12

nuo to, kad as pasakysiu kainą niekas nepasikeis, nes mums darė viską giminaitis :) tai ir kaina giminaitiška :) plius provincija… bet popierizmas suvalgė suvalgė…

siaudine | 2012-03-05 15:37

Čia jau tokią aikštelę net kokiam darželiui negėda būtų turėt :)

Audrius | 2012-03-09 11:11

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)