BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Šiaudai

Didžiausias rudens galvos skausmas buvo šiaudai… žinojom, kad jų negavus svajones apie ateinančias kalėdas namuke galim pamiršti… šiaip ne taip po ilgų ieškojimų radom :) tiesa… rulonuose, na bet vis geriau negu nieko :) džiaugsmą prigesino transportavimo išlaidos, nors reikėjo vežti tik 15km. na svarbiausia šiaudai :) nurinkom nuo lauko 75 rulonus. Kvietrugiai…

karavanas atrodė taip:

deja deja, bet kitkatoriaus neturėjom.. prasidėjo vėl paieškos.. nežinau kiek apvažinėjom aplinkinių kaimų :) vieni ūkininkai nustebino geranoriškumu, kiti.. na bet apie juos neverta rašyt :) šiaip ne taip radom.. ty sutiko mum pagelbėt. kaip tyčia pamenu oras subjuro… laukėm, o kai išpuolė gera diena kibom į darbą…  pirma dieną oras leido vos porą valandų pasidarbuot.. kitą dieną jau plušėjom iš peties… šešiese…  nuo kiekvieno rulono atsimesdavo bent po vieną eilę, du rulonus visai atmetėm, bet suma sumarum gavom apie 700-750kitkų :) to pakaks namui ir dar kažkiek ūkiniui. sienom užteks abiejų, bet va stogo perdangai pritrūksim. Na bet jau keliai praminti tai gal rudenį jau bus paprasčiau :) tą patį vakarą vyrai dar jas ir suvežė į pastogę.. baigė jau po pirmos nakties, bet kaaaaaaaaaifas buvo nerealus!!! lauke, bet po stogu stovėjusios kitkos peržiemojo gerai, o pagrindinės ant pastogės išvis liux :) tikiuosi pelės  nebus pridariusios zbitkų :)

kitkavimo procesas:

Patiko (1)

Rodyk draugams

Komentarų – 4

Geras postas, ačiu. Jis būtų dar vertingesnis jei rašytumėt kainas (..šiaudų rulonų, pervežimo, kitkatoriaus.. ir t.t.)

Mantas | 2012-05-02 08:26

na matot, čia jau labai individualu :) rulonų kainos skiriasi… pervežimas irgi.. nes atstumas bus kitas…. gal jum kaimynas sukitkuos nemokamai :)
bet… šiaudai mum kainavo 950lt (75rulonai berods) pakrovimas ir atvežimas 650lt (užklausėm dviejų ūkininkų, tai kaina buvo ta pati, pasirinkom, tą, kuris galėjo parvežt tą pačią dieną) na ir kitkavimas dar 400 :)

jei šie skaičiukai padės- į sveikatą :)

siaudine | 2012-05-02 08:53

Ačiū, skaičiukai tikrai padeda, bent apytiksles kainas bus galima paskaičiuot, nereiks fantazuoti. :) O blogas tai super, pradėjau tik vakar skaityt, kaip kokį romaną įtraukiantį.. :))

Donatas | 2013-07-03 19:02

Sveiki :)
Labai geras kitku gavimu aprasymas ir cia kainos paminetos padeda.
Labai norejom paklausti, koks gavosi jusu sienu plotas ir kokio dydzio gavosi jusu kitkos?
Ar uzteko situ kitku viskam ar reikejo dar pirkti?
Mes planuojam statyti apie 60m2 namuka (apacia siltinta siaudais, perdanga irgi, siaudu sienos aukstis gaunas apie 4m) tai mum kai paskaiciuojam, tai gaunasi, kad reikia virs 1000 kitku (50×75x35)…

Vytas | 2013-09-16 09:34

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)