BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Stogas

Šiaip ne taip vyras pabaigė dengti stogą :) beliks jį tik nudažyti…  na bet šiam reikalui samdysim darbininkus su aparatūra… kodėl taip? todėl kad kainos skirtumas gaunasi nemažas, tai išmėginsim… jei viskas ok- name irgi taip darysim… jei ne, tai teks pakratyti piniginę iškart rudam stogui… brrrrr, tikiuos viskas bus gerai :)

danga eternit akmenės, gotika :)

vienam internetiniam portale papirkau aliejaus “LINOSEPAS”. na… nelabai man jis ties sakant, bet sueis :)  tai anyta nualiejavo daržinės lentas, o uošvis padarė vartus šiokius tokius :) glėtume pasislėpt jau daržinėj, ale vidinės sienos dar nėr :))))

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarų – 5

O kodel sakai kad linosepas nepatiko?
As va kaiptik irgi nusipirkau pabandyti molio aslai :)

Darius | 2012-05-07 09:54

nežinau net kodėl… aišku, natūralus produktas, bet dengiasi sunkiai… langam turim kitokį inpregnantą, tai kaip vandenėis.. dengias lengvai… o čia.. na gal kad vieno pjovimo lentas apiejavom…
o tai aslai bespalvį gal pirkai??? pas mus kadangi visi pakalimai buv rudi ir visa kita, tai aš jo nemažai papirkau :) dvigubai pigiau buvo… tai turėsim sunaudot :) niekur nedingsim :)

siaudine | 2012-05-07 14:06

Jo bespalvi aslai. Dabar aslos 1kvm pasidariau pabandymui. Ziuresiu kaip pavyks ka paciam padaryti, jei viskas ok, reikes balto molio ieskoti.

Darius | 2012-05-08 08:55

o kam baltas molis???

siaudine | 2012-05-08 09:58

Baltas molis aslai, kad grindys sviesesnes butu, nes jei sita ruda nutepsi aliejum jos bus juodos. O kai balta moli nutepi toks gaunasi kaip gelsvas marmuras :)

Darius | 2012-05-08 20:21

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)