BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Šulinys

Prie to pačio kasinėjimo ir minties, kad betonui reiks vandens dar spėjom ir šulinį išsikast ) vandens ieškojo uošvis su virgulėm :) davė ir man pamėgint, na tikrai jausmas kai jos pradeda link žemys kažkoks paslaptingas…  taigi radom vietą.. tolokai nuo namo, bet kažkaip nerizikavom ir kasėm ten :)  kasė ne rankomis, bet žmogus kuris tikriausiai pusei Akmenės šulinius tokiu būdu iškasęs. veiksmas vyko labai greit. bijau pameluot ar ne per tris valandas susisukom :) suleidom 5 rentinius į žemę ir vieną ant viršaus. beprasidedant žiemai turėjome šulinį pilnut pilnutėlį su lig žeme.. vanduo krikštolinis :) pavasarį reiks tyrimus vandens pasidaryt :) bet dar rudenį gėriau ir kolkas gyva :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarų – 5

Kaip dabar vanduo. Ar darete tyrimus?

Gediminas | 2013-07-03 10:08

dar nedarem, vis rankos neprieina…. bet negeriam, nes turiu blogų įtarimų… na kai bus tai pasidalinsiu kas ir kaip….

siaudine | 2013-07-04 16:20

Idomu ir klausiu kaip vanduo, nes itariu, kad gali buti pavirsinis vanduo.

Gediminas | 2013-07-07 15:51

nezinau kas yra pavirsinis vanduo, bet gysla mazdaug ties 4 rentiniu skaiciuojant nuo virsaus…. pernai buvo viskas ok, siemet mes ji ispompavom ir tas naujas vandenelis man pasirode itartinas… :( nu ziuresim….

siaudine | 2013-07-07 21:05

vandenelis nusistovejo issigrynino ir vandens kiekiui nebeturi itakos krituliai… iro jo visada mazdaug tiek pat… pasidarem tyrimus. puikus vanduo… nitratu apskritai maziau uz normas… tyrem musu vandeni, miesto ir uosviu sulinio… tai musu pirmoj vietoj uosviu sulinio antroj o miesto deja blogiausi rodikliai buvo… tai kad esu rami :) juolab kad vandens pertekliaus nera, jis nuolat atsinaujina :)

siaudine | 2014-10-15 07:54

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)