BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Basos kojos….

Name labai labai norejau šiltų grindų… ne tiek norėjau šiltų, kiek bijojau šaltų…. tokias turejom jau tai….  man patinka namie vaikščioti basai… Taigi šiai dienai galiu pasidžiaugt kad turim mes tas šiltas grindis :)

taigi sumuštinis gavosi toks:

betonines juodgrindės, po jom žinoma dregmes izoliacija. tada brūseliai 5*5 ir ant jų lagės 5*15… planavom pilti polistirolo granules, bet ju arti neradom, tai supylem birią vatą :)  išties nebrangus variantas… na ir ant viršaus klojom ąžuolines lentas…. taigi name jau galima gastroliuot laisvai ir svarbiausia švariai :)  keistas jausmas kai jau įėjus reikia nusiaut batus :)

karkasas:

pataliukai:

ir grindyyyyyyysssss :)

ilgai galvojom ka det prie zidinio… paskui parsivezem pabandymui zalvario ir vario lakstus… vario visai liux tiko ir patiko tai jį ir palikom :) po juo grindu nedejom, turejom storos fanieros tai ja ir padejom :)

toliau tikriausiai įdomiau atgarsiai apie aslą :)

pagrindas jai buvo padarytas vonioj, tambūre ir virtuvėj… pirmiausia pabaigiau ją vonioj… tada pamačiau, kad vistik ji nera labai atspari mechaniniams pažeidimams, todel tambūre jos atsisakiau… ten nupirktos plyteles.

virtuvej vistiek norejau tik vietoj rekomenduojamu dviejų įgirdymu aliejumi as ten pyliau jį 5kartus ir tikrai galiu pasakyt kad gavosi stipresne nei vonioj… tokia butų tikusi ir tambūre, bet jau nebeliko baltojo molio misinio, tai ir nesiparinu.. gerai ten bus ir plyteles…

taigi ant jau padaryto pagrindo dėjau baltojo molio mišinį, jam išdžiūvus reiko vėl visą plotą užtrinti…

čia tik užtepta:

kai išdžiuvo tai buvo balta balta, tik foto nepadariau :(

čia pradetas užtrynimas, ir tas akmenukas čia ne dėl grožio…. čia darbo įrankis:)  sakiau reik įsirėminti jį, nes nusizulino kaip reikalas :)

galutinio varianto dar neturiu nufotografavus…  žinoma grožis grožiu, bet pradžioj tai labai susinervinau nes jos buvo šaltos kaip ledas :( pas mus jokio grindininio šildymo nėra, bet po apačia 20cm putplasčio pakišta, tai tikejaus kad nebus šalta…. bet kai  pradėjom normaliai šildyti namus tai jos taip greit įšyla :) jausmas visiškai nesiskiria nuo medinių grindų ir laisvai ant jų galima vaikščioti basom :) taigi smagumėlis :)

Rodyk draugams
Pirmieji patogumai :)

Vandenį name turėjom jau seniai… kraniukai buvo sudėti, tai šalto vandens turėjom visada, klozetą jau irgi senokai buvom pasistatę mažąjam wc. bet dabar turim visą vonią :) pirmoji graži patalpa pas mus :)

taigi vonią nutinkavau su Umka tinku… tinkavosi sunkiai ir nesigavo labai jau gražiai, bet… nekreipiu į tokias smulkmenas dėmesio :) kadangi nesigavo vienoda faktura, tai kažkaip margai gavosi, todėl teko dar ir nudažyti :) vaizdas maždaug toks:

čia matosi ir baltos lubos ir molines grindys….

apie grindis…. tik nutepus balto molio mišiniu vaizdas buvo įdomus :)  paskui su paprastu akmenuku užtryniau… paviršius pasidarė švelnus kaip šilkas :) tada pradėjau girdyti aliejum…. tao va gavos tas kas gavos…. turėjo būt šviesesnės bet gavos kas gavos… maždaug įsivaizduoju kur padaryta klaida, bet ar tikrai įsitikinsiu tik darydama virtuvės grindis…. tada ir parašysiu. paskui dar išvaškavau…. na iš prinipo ką galiu pasakyt…. vandeniui pakankamai atsparios. mechaniniam pažeidimam kaip čia pasakius… statant vonią pažeidėm truputį, bet viskas pataisoma :) iš esmės tai man patiko :)  virtuvėj nepraėjo noras tokias daryt, o va tambūre visgi klijuosim plyteles… per daug visko nešasi per jį….

kolkas tiek :)

Rodyk draugams
Pavasari, aūūūūūūūūū!!!

Hmm, gal kas matėt pavasarį?? prisimenant praėjusius metus tai kovo 15 pradėjom kelti ūkinio karkasą…. mūsų žiemkenčių laukelis jau buvo žalias žalias, o sviego nebuvo nei kvapo….. na šiemet, deja, mūsų niekas nelepina….

nors pečiuką pasikuriam, bet vistiek dirbti jokio malonumo…. kai buvo šioks toks atšilimas, puoliau prie pirmojo šlykščiausio likusio darbo… bet jis pasirodė visai nieko ir gan greit ėjos… bet vėl grįžo žiema ir neberizikavau toliau to daryti….

kad nebutu šalčio tilto, tai sienų šiaudai turi sueiti su perdangos šiaudais. taigi perdanga pakabinta žemiau mūrloto. dedant šiaudus iš lauko  gavos taip, kad ten teko pasiaurinti kitką, o viduj liko medis… na skamba sudėtingai o atrodo taip:

toks dalykas gavosi ilgosiose sienose… taigi dabar kabinu tinklelį ir dedu ten labai labai lengvą plaušmolį :)  praktiškai šiaudus tik suvilgytus molio tyrėje.

labai bijojau šito darbo, bet viskas pasirodė paprasčiau :) trečdalį padariau per du pusdienius…

dabar atrodo maždaug taip:

antras susižavėjimo nebekeliantis darbas-  sienos mūrijimas… pradžioj atrodė nu kas čia yr.. sumūrysiu greit ir smagu :)  deja deja… radžioj pati ir skaldžiau plytas ir išsipjovinėjau (aplink duris darau tokį kantuką kad nereiktų apvadų, o ir du medžiai yra, kuriuos irgi reikia gražiai apeit) paskui jau vyras prisidėjo, bet vistiek.. realiai per diena sumūriju MAX 3 eiles… o dabar jau ir pasilipt reikia, nes nebepasiekiu, o koja savo šneka… na bet per kančias žvaigždes….

čia vonios siena:

tas vienas pagaliukas tik kreipiančioji, kuri nusiims… o kitas pagaliukas užsitinkuos.. o reikalingas jis bus stiklinei pertvarai tvirtinti :)  čia bus mūsų dušo kabina :)

o čia svetainės sienos fragmentas:

dar ilgai svarstėm, ką daryti su  viena pertvarėlė.. pradžioj sakėm darysim lentynėles, bet paskui sugalvojau kitaip (bet apie tai KODĖL, papasakosiu veliau.

žodžiu padarėm tokį nedidelį karkasiuką iš trijų statinių 5*5. iš virtuvės pusės susukom likutines lubų lenteles , kurios čia ir liks… dabar jos atrodo baisiai, bet ateity tikrai bus gražu :)

iš kitos pusės dviem kryptim susukom plonas reikutes  ir paskui viską padengiau plaušmoliu. per dieną šitą gabaliuką ir padariau… įvertinant tai, kad klaušmolį maišiausi rankomis :)

per žiemą dar padarytas nemažas darbas.. išvedžiota visa elektra :) skydelis:

čia aš nesuprantu nieko… čia jau vyro stichija :)  man svarbu veiktų :)

dar susukom viršutinio kambariuko karkasą… vienu momentu jau gailėjausi kar prasidėjom su tuo kambariu, nes kainuos jis mum papildomai nemažai, o ir knisiaus papildomo… bet kai padarėm karkasą…na smagus tas kambariukas bus…

ir viskas…tiek ir tenuveikėm  :(

na dar pažaidžiau su lempa, bet juk čia ne darbas….

radau senutę uošvių rūsy, tai truputį padailinau ir bus į mažąjį wc :)

Rodyk draugams
Molinės grindys

Name baisiai noriu molinių grindų keliose vietose… o kadangi mūsų ūkinukas yra bandomasis triušiukas, taigis grindys… pirmiausiai užpylėm visas patalpas gruntu… o paskui išsiaiškinau, kaip tas grindis reikia daryt… taigi iš virtuvėlės vėl viską iškasėm…. na, sako darbas žmogų puošia :))))  ūkiniam dariau supaprastintą variantą, be jokio šiltinimo iš apačios…

taigis nukasėm gruntą…  susitrypė jis per porą savaičių kaip reikalas….  paskui užpylėm skalda… gavos apie 10-12cm. kai buvo užpilta skalda- prasidėjo krosnies statybos, tai vėlgi ten susitrypė kaip reikalas… tada prasidėjo molio mišinio pylimas… 1 dalis molio ir 4 dalys žvyro su stambiais akmenukais :)  na ir šiaudų…. tokią masę pyliau ant skaldos ir…..  ojė vajė… supratau, kodėl tai vadinama plūkta asla :)) veikti tikrai yra ką… o dar žiūrėt su gulščiuku… na.. darbavausi beveik dvi dienas…po trijų dienų jau buvo galima užlipti ant jų :)  dabar jau vaikštom pilnai..  baigiamasis sluoknis bus pilamas tada kai jau bus gatavos sienos :) taigi to tikrojo grožio dar teks palaukti…

Rodyk draugams