BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Tvora arba kaip gera turėti 9a sklypą….

Pamenu, kaip apsitverėm senajį kiemą (9a)… atsirado toks saugumo ir jaukios erdvės jausmas….  to tikėjausi ir šįkart….  deja…. kai plotas toks tai gali tikėkit ko tik nori :)  bet ne apie jausmus aš čia….

dar pernai pavasarį kažkaip sugalvojom nusipirkti tinklą… ai dar buvo tie geri laikai kai ermitažas duodavo ir 25proc nuolaidą ir dar ten iš kortelės galėdavai atsiskaityt…. pirmiausiai tai tvorą rinkausi ne pagal kainą, o ėjau ir spaudžiau akutes :) bingo!!!! nesideformuoja… pakeliu akis i kainą… net silpna pasidaro… 418lt rulonas… o pagal pirminius paskaičiavimus reikia 8….. na betistorijos pabaiga tokia, kad išsiderėjom mes tuos rulonus po 250lt…. :)  paėmėm 10. tverti iškart negalėjom, nes turim truputį piktą kaimyna…. šį pavasarį ribos jau tiksliai įtvirtintos, taigi pirmyn :)  bet.. reikia stulpiukų… nei daug nei mažai… minimum 100…. kas bent kiek tuo domėjosi tai įsivaizduoja kainas…. sėdėjau skaičiavau ir reziume gavosi taip, kad pirkom juodą metalą…. per dieną tuos stulpiukus nugruntavom, vyrai išgręžė skylutes vielai  ir viskas… paskui jau įbetonuotus nudažiau du kartus…. kainų skitumas gavosi apie 1000-1200lt….

dėl tų pačių kaimynų sunaudojom ir tuos du papildomai nusipirktus rulonus ir teko dar du nupirkt…. ech…

sunkiausias darbas buvo išgręžt skyles žemėj….ieškojom bobcato, bet musu kaime nėr.. susiradom mažeikiuose, tai uzsiprašė beveik 1000lt, plius pats  atsivežk ir parvežk paskui…. nu totalus briedas sakyčiau…. suradau nuomuojamą benzinini gręžtuvą klaipėdoje. Tuo pačiu pasikviečiau tėvus į talką… jie tą gręžtuvą paėmė, paskui parvežė grįždami namo:)  kainavo visa nuoma 200lt :) vyras su mano tėčiu praktiškai visas skyles išgręžė per dieną…. žinoma į dienos pabaigą jau buvo visai negyvi…. o kitą dieną jau vos turėjo jėgų pabaigt likusias skyles….

pirmą dieną stulpiukus betonavom tryse, o kitas dvi jau dviese su uošviu… kai pagavau kampą, tai viskas ėjos kaip iš pypkės :) tas tris dienas nelijo, o ketvirtą kai davė lietaus, tai rūsio skylutes liko tik prisiminimas…. tai gerai, kad netinginiavom ir tvorą spėjom subetonuot….

pradžia:

prasidėjo pirmosios vyro atostogos, kuriu planas buvo perdangos šiltinimas… bet kai mes tos tvoros tiek laukėm, tai tik susižvalgėm…. ok ok… imam tvorą :)  galvojom nu kas čia tokio… vielą ištempiam tvorą užmetam ir viskas :) mhm… ir viskas… vielą tempėm visą dieną…. jos juk buvo 600m…. likusias keturias dienas tempėm tinklą…. siaubas…. paskui uošvis sukonstravo vartus vienus, vartelius antrus ir vartelius trečius :) taigi reikiama teritorija aptverta….

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarų – 10

gerai atrodo jūsų tvora! taip pat galvoju kažkokią panašią reikės ateity pasidaryti, nuo zuikių ir pašalinių pilnai tokios užtenka :)
koks tvoros aukštis ir kiek vienam rulone metrų?

namukas | 2013-07-04 15:54

1,5m aukscio. 25m rulone… viso suejo apie 300m….. zinoma kad uztenka…. tokiuose laukuose kitokios nelabai ir isivaizduoju cia…
pas mus ziema tai tooookia gyvunu autostrada buvo… kokiu tik pedu nematem… medelius nors ir buvom apsaugoje vistiek sugebejo nugrauzt… sernai bulviu likucius israusiojo :) na bet smagu :) smagu kai pavasari pulkas stirnu po nosiai begiojo :)

siaudine | 2013-07-04 16:13

Ir kam reikejo taip vargt? pas mane 300m panasio tvoros dare, tai gavosi 15lt/m su viskuo - tinklas, impregnuoti kuolai ir darbas. Padare praktiskai per 2 dienas.

mindis | 2013-07-09 13:11

Pirmiausia tai tinklas tinklui nelygus…. Turejom ir mes impregnuotus kuolus is taupumo nusipirke, bet paskui pagalvojom, kad anksciau ar veliau tie kuolai supus…. Todel darem taip…. Jei pirkt pigiausia tinkla ir tuos medinius kuolus tai sakyciau labai neblogai uz darba suplojot…. Nes savikaina tokios tvoros ne daugiau 5lt m…. O 3t uz dvieju dienu darba sumoket man ranka nekiltu…. Kiekvienas renkames pagal norus ir galimybes ar ne???? Dziaugiuos kad jus tenkina jusu tvora :) mus tenkina musiske :)

Siaudine | 2013-07-09 13:24

nujau nujau, pabandykit perskambint per tuos kur tvoras tveria - kazkur nuo 12lt/m uz darba nori ir visi aiskina kad cia ne dviem dienom, o vos ne savatei darbo. Mediniai kuolai gerai tuo kad metalo vagys jais nesidomi ir stovi 12 metu ir daugiau. o po tiek laiko gal ir tos tvoros nebereiks.

mindis | 2013-07-09 13:51

Nematau reikalo gincytis…. Jei rasot 12 lt darbas, tai vadinas per savaite uzdirbau 3600lt :) gal jum tai ne pinigas, o man gana nemazas, taigi dziaugiuos ju neisleidus :)
O tuos medinius kuolus sekmingai sukalsim ir aptversim pigiausia tvora ganyklas…. Tada dziaugsiuos sutaupius dar tiek pat….

siaudine | 2013-07-09 14:03

Priminkit, kokio diametro ir gylio skyles gręžėte stulpiukams? Ačiū :)

namukas | 2013-10-05 12:24

200mm skersmens ir apie 80-90 gylis… na per visa grazto ilgi :) realiai tai nereik tokio didelio skersmens, bet tik toks graztas buvo….

siaudine | 2013-10-05 20:30

Jūsų tvora atrodo tikrai dailiai ir estetiškai.Beje, kur pirkote?

Danas | 2017-03-20 16:18

Na taip, tikrai įsivaizuoju, kokios faunos gali atklysti gyvenant tokioje vietoje, be tvoros čia niekaip. Bet kad jau baisiai brangiai tvoros juosta kainavo jums, dabar prie euro ir tai pigiau galima rast…

Tomas | 2017-07-22 19:21

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)