BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Vidinės pertvaros…

dar pora darbo dienų ir turėčiau baigti visas vidines pertvaras…. jų nei daug nei mažai… apie 20m. aukštis 2,7m, plotis- 15cm…  daromos jos iš plaušmolio… veikti tikrai yra ką… per dvi dienas visą perimetrą pakeliu maždaug 50cm… rankos skauda kaip nežinau kas… o ir tas monotoniškas darbas lengvai tariant- užknisa… na bet jau nedaug liko….

va čia pvz sudėta apie 30 mašyklių plaušmolio:

likusios palubės, kurio suvalgo žiauriai daug laiko…:

na o šitų trijų kambarių vien siena bus bendra… sumūryta iš senų raudonų plytų :)

ir vistik… nors darbas sunkus, bet kaip šiaudinio namo neįsivaizduoju su kokiu skardiniu stogu, taip ir nelabai įsivaizduoju su kokiom gipsinėm pertvarom…

dar vienas pliusas, kad name labai daug molio… jį būtų reikėję iškasti ir išvežti, tai dabar tiesiog sudėjau jį į sienas :)

ps. jei planuojat tokias pertvaras, tai darykit jas kol dar nėra išorinių sienų… nes džiūsta taip laaaaaabai greit, o kai prdeda užsidarinėti laukinės sienos tai džiūvimo procesas ilgas ir nuobodus….

Patiko (3)

Rodyk draugams

Komentarų – 6

Gražios sienos gavosi. Užjaučiu kiek darbo buvo. Per kiek laiko įmanoma jas įveikt vienam žmogui?

Audrius | 2012-08-21 22:03

Sveiki,
Planuojam statyti namą iš šiaudų. Pradžioj galvojom iš “kitkų”, bet pradėjus užsiimti tuo reikalu ir dar pakalbėjus su Ecococon atstovu, nusprendėm, jog naudosime šiaudų skydus. Tai iš esmės pakoreguoja namo statybos eiliškumą (stogas kontruojamas ant sienų). Bet klausimas dėl vidinių pertvarų išlieka. Nenorim gipso kartono.. Tai galvojam ar čia molį su šiaudais maišyt ar kokias plytas iš to mišinio daryt ar tiesiog kimšti į sienas. Pasufleruokit, kaip jūs darėt?

Antanas | 2012-08-27 14:48

nematau tikslo plytu daryt.. dvigubas darbas. mes į klojinius pylem :) vienoj nuotraukoj matosipaciam virsuj klojiniai :) apie puses metro aukscio pas mus buvo… tiek supili, nuimi klojinius, ir priklausomai nuo oro po keliu dienu pili kita puse metro.. zinoma, jei jau stoves laukines sienos, tai dzius ilgai ir nuobodziai tokios sienos :( nebent siaudus vos vos suvilgyt molio skystime, bet mes dejom daugiau molio, nes jis akuumuliuoja šilumą… tai vidines sienas patariama daryti iš sunkesnio plaušmolio.
o kokie argumentai jus įtikino pasirinkti skydus??? nes mūsų tai neįtikino :)

siaudine | 2012-08-29 21:07

Sveiki,
tikri šaunuoliai, sveikatos jums. Manes laukia vidinės sienos, planavau lengvo plaušmolio, bet paskaičius Jūsų patirtį suabejojau savo pasirinkimu…. ir dar man kelia abejonių sienos tvirtumas, kai jos storis 12cm. Gal reikia dėti kokias reikutes ir tvirtinti, ar užteks tik pagaliukų suskersuotu tarp plaušmolio eilių. Ką patarsite? Busiu dėkinga už atsakymą

Genė | 2014-01-23 18:29

Gene, o kodel suabejojot pasirinkimu??? pas mus mazmojo wc sienos vos 10cm storio… gal tik plausmolis ciut sunkesnis, nei vien siaudai…per akis zinokit tikrai:) jokiu skersinuku nedejom tik prie statiniu reikia reikutes prisukt kokias 2*2.. per viduri… ta dariau visosse plausmolio sienos :) ir nebijokit, plausmolis tikrai superinis dalykas :) nieko nekainuoja, o tvirtas, tinkuot ji vienas malonumas, sienos lygios :)

siaudine | 2014-02-14 11:22

aciu uz patarimus ir padrasinima…. pradejau kresti…. Ar tikrai tu reikuciu uzteks, nes aplinkiniai baiminasi, kad griudamas koks tvirtas vyras neisgriautu to plausmolio tarp statiniu… Dziudamas plausmolis atsitraukia nuo vertikaliu statiniu ir toks vaizdas, kad jis nebeturi su niekuo jokio rysio….
Parasykit man luotas@zebra.lt ir jei galit savo tel. lbai noreciau gyvai paklausti…

Gene | 2014-03-01 07:28

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)