BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Kazalinės ir dar šis tas…

Prieš keturias dienas iškėlėm vainiką :) kazalinės :) viskas ėjos gan greit iki kampų,… ten susivalgė tiek laiko ir tiek medienos… brrrrr…  na bet vistiek nieko nėr gražiau už keturšlaitį stogą :)

pradžioj perdangą buvo numatyta uždengti vieno pjovimo lentom, bet jas sudėjus vaizdelis nelabai man patiko… būtų reikėję kažkuo jas apkalti iš apačios… tai nusprendžiau kad nieko čia nepritaupysi ir paimt sukalt dviejų pjovimų lentas… kaip sekasi darbai užsuko pažiūrėti mūsų medienos tiekėjas, papasakojau apie savo mintis ir jis pasiūlė kitą variantą: imt lentutes, kurias jis ruošia prekybinių padėklų gamybai :) jų viena pusė graži, o kita nelabai, bet man tik vienos pusės ir tereikia gražios :) taigi taip ir padarėm.. liko šiek tiek likučių, nes tos lentutės trumpos, bet tikrai mažiau nei tikėjaus… o vietoj 500lt kainavo visos lubos tik 220lt. kaliau aš pati, nes vyrai su stogu darbavos, tai pabaigiau tik vakar… rankų nebejaučiu, bet vaizdas džiugina :):

kadangi vis dar neapsisprendžiam dėl stogo dangos, tai stoginiai darbai stovi… bet vakar paklojom laidą nuo stulpo iki ūkinio ir gal jau greit turėsim statybinę rozetę… nes iki šiol viską darėm su benzininiu generatorium…. dar užvežėm grunto, kurį sukasėm į vidų… :

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarų – 7

Geras darbelis:) kokio skersmens statramsciai tie plonesni ir kokio storesni?kiek medienos cia susinaudojo?kas kiek statramsciai sustatyti?

giedrius | 2012-03-31 18:33

ačiū :)storesnieji 15*15 (dėti kas 3 metrus) o plonesnieji 5*15 :) išorinėj sienoj dėti kas 65cm ir ten padarytas 25cm pločio apatinis žiedas, o vidinėse rečiau ir žiedas iš tų pačių 15cm, ten numatyta plaušmolį daryt. ten kur apkalta lentom irgi rečiau sudėti. grynai karkasui su stogo konstrukcija ir perdangos sijom suėjo lygiai 6kubai… plius lotavimui dar apie kubas sueis, lubom truputis virš kubo lentučių…

siaudine | 2012-04-01 21:40

o kodel kas 65cm sustatyti?o tai kitka pusiau perpjauta bus kad apatinis ziedas 25cm ar kaip?

giedrius | 2012-04-03 18:24

nežinau kodė :) mūsų kitkos gavos daug maž tokio ilgio.. apie 70cm, tai spraustinai labai gerai įsikiša :)
o ūkiniam teisingai supratot… kitkas pjausim pusiau :) truputį trūkumą jų jaučiam, tai taupom :) užteks… pradžioj norėjom ant kanto verst, bet išsigandom virvių išorėj, ir dėl suslėgimo suabejojom, todėl pabandėm perpjaut :) visai gerai gaunas :) aišku tas darbelis truputį “nūdnas” na bet ką daryt :) kažkur čia buvo įdėta nuotrauka, kaip atrodo įdėta į karkasą :) šiandien perpjovėm dar porą jau pasidarę tokią lentą, kad nenukreivotume… tai persipjauna idealiai :) sukišom į karkasą, tai ant tos pusės praktiškai iškart galima tinką tept.. nieko lygint nebereik :)

siaudine | 2012-04-03 20:31

O kokius siaudus siaudus kisit i karkasa?

giedrius | 2012-04-06 16:06

kvietrugius

siaudine | 2012-04-06 22:50

labai super, jei nepaslaptis kiek konstrukcijos su darbu kainavo??

Plastikiniai Langai | 2014-10-19 07:26

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)